gardeshban.ir

طبیعت ترانسیلوانیا به عنوان منطقه ی مرموز رومانی و دیدنی ترین بخش های اروپا در نوع خود منحصربه فرد است به خصوص اگر لحظات خاص روز آن را شاهد باشید.
کد خبر: ۱۲۳۱۴
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸-1398 February 03
دیده بان گردشگری (gardeshban.ir) :
یکی از عکاسان طبیعت برای به تصویر کشیدن لحظات خارق العاده از غروب و طلوع آفتاب شهر مرمروز ترنسیلوانیا زمان نسبتا طولانی صرف کرده است.این بخش از اروپا که به منطقه ی مرموز معرف است طبیعت شگفت انگیزی دارد. ترانسیلوانیا به عنوان یک سرزمین مرموز شناخته می شود؛ شهری که در کتاب ها به نام شهر زوزه گرگ مشهور شده است. ممکن است فکر کنید که این نام مخصوص کتاب ‎هاست، اما واقعیت این است که این شهر رازآلود است.طبیعت ترانسیلوانیا

جاذبه های گردشگری و طبیعت ترنسیلوانیا

ترانسیلوانیا در کشور رومانی، چشم اندازهایی روشن از کوه ها، قلعه ها، کلیساهای مستحکم و خانه های مرموز دارد. در ترانسیلوانیا می توانید غار نوردی کنید، از صخره های هولناک بالا روید و در بالای فلات بوکگی دوچرخه سواری کنید. شهر ترانسیلوانیا یکی از نقاط گردشی فریبنده اروپاست؛ شهری که آمیزه ای از معماری های تاریخی، کافه های شیک و طبیعت ماجراجویانه است. قدمت کلیساهای این شهر به بیش از دو هزار سال می رسد و هنوز هم برخی از مردان شهر با کلاه کابوی سیاه و زنان آن با دامن های قرمز رنگ در شهر ترددمی کنند.


طبیعت ترانسیلوانیا

طبیعت ترانسیلوانیا

طبیعت ترانسیلوانیا

تصاویری دیدنی و شگفت انگیز طبیعت ترانسیلوانیا منطقه ی مرموز اروپا

طبیعت ترانسیلوانیا

طبیعت ترانسیلوانیا

طبیعت ترانسیلوانیا

طبیعت ترانسیلوانیا

تصویری دیدنی از طبیعت ترانسیلوانیا

طبیعت ترانسیلوانیا

طبیعت ترانسیلوانیا

طبیعت ترانسیلوانیامطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
ويديو
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار