gardeshban.ir

سریال انیمیشن “عصر حجر” یکی از محبوب‌ترین تولیدات تلویزیونی آمریکا است که در فاصله سال‌های 1960 تا 1966 از شبکه ای بی سی پخش شد و البته طی تمام دوران محبوبیت خود را حفظ کرده است. این مجموعه زندگی یک مرد عصر سنگ از طبقه کارگر به همراه همسایهٔ بغلی و بهترین دوستش و خانواده‌هایشان را به تصویر می‌کشد.
کد خبر: ۱۲۴۶۸
تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸-1398 February 09
دیده بان گردشگری (gardeshban.ir) :
طی دهه 70 و 80 میلادی شهربازی‌های متعددی با الهام از این مجموعه در سراسر آمریکا راه‌اندازی شد که یکی از آخرین موارد این شهربازی‌ها در آریزونا به مجموعه‌ای متروک و رهاشده تبدیل شد.

این شهربازی در گوشه‌ای از مسیر 64 آریزونا قرار دارد و گردشگران در راه خود به سمت گرندکنیون آنرا مشاهده می‌کنند. شهربازی در سال 1972 و بدنبال موفقیت‌های مالک آن در راه‌اندازی شهربازی مشابه در داکوتای جنوبی، افتتاح شد. در این مجموعه تفریحی تمام تم‌های عصر حجر به چشم می‌خورد. 

در سال 2015 اخباری منتشر شد بر این اساس که مالک شهربازی تصمیم به بازنشستگی گرفته و بدنبال یک مشتری خوب برای واگذاری پارک به ارزش 2 میلیون دلار است در همان سال شهربازی داکوتا نیز تعطیل شد و ظاهرا خبری از مشتری مناسب نبوده است. در ادامه تصاویری از این شهربازی متروک را مشاهده می‌کنید:
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گردشگری به روایت تصویر
یادداشت
مناطق آزاد
ويديو
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار