gardeshban.ir

واکنش صریح رئیس جامعه هتلداران گیلان/
ریاست محترم جامعه هتلداران اگر رسانه ای در اختیار شما است از وجود جامعه هتلداران کشور است باید برای منافع کشور خود استفاده شود نه برای منافع شخصی
کد خبر: ۱۲۹۴۵
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸-1398 February 26
دیده بان گردشگری (gardeshban.ir) :

انتخابات جامعه هتلداران استان کرمان و دخالت عجیب رییس جامعه هتلداران کشور و حاشیه سازی های او واکنش های زیادی را به دنبال داشته است.

در جدید ترین اظهار نظر ها، رئیس جامعه هتلداران استان گیلان با حمایت از استقلال هر استان از دخالت جامعه هتلداران کشور انتقاد کرده و در این خصوص بیانیه ای چند بندی را صادر کرده است که در ادامه میخوانید: 


اعضای محترم جامعه هتداران کشور و روسای جامعه هتلداران
سلام علیکم ‌؛

احتراما در هیچ اساسنامه ای دیده نشده که جامعه هتلداران کشور در امور داخلی استان دخالت داشته باشند . ۱۲ سال پیش همچنین رفتاری را با گیلان انجام دادند  بنده به هییت مدیره جامعه و بازرس تذکر جدی می دهم و از بازرس تقاضای رسیدگی را دارم دخالت در امور استان ها با توجه به این که عالی ترین رکن جامعه مجمع عمومی حساب میشود و مجمع خودش باید در امور استان خود تصمیم بگیرد ولی این تخلف همه ی استانها را دلسرد خواهد کرد.

بنده اعتراض خود را نسبت به این بیانیه ی آقای حمززاده اعلام می دارم و این بیانیه را محکوم می کنم.

۱ ) ریاست محترم جامعه هتلداران اگر رسانه ای در اختیار شما است از وجود جامعه هتلداران کشور است باید برای منافع کشور خود استفاده شود نه برای منافع شخصی .
۲) رییس محترم جامعه هتلداران کشور، شما الزام به حفظ منافع جامعه هتلداران کشور را دارید نه تخریب جوامع استانی 
۳)  انتظار جامعه استانی از شما سیاست های کلان کشوری است نه بخاطر اتفاقی که برای یک هم تیمی شما در استان اتفاق  افتاده بیانیه صادر نمایید.
دبیر محترم که انقدر شجاع و فعال در 
نگارش بیانیه هستید ، سخنرانی در رسانه ها جهت حفظ منافع جامعه هتلداران کشور می باشد نه دخالت در امور استانها ، این امر توهین به شعور آن استان می باشد .

رییس جامعه هتلداران استان گیلان 
حسن مهرورپنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
ويديو
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار