gardeshban.ir

سخنگوی شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد گفت:درگیری چندین جوان در یکی از ایستگاه‌های قطار شهری مشهد با سلاح سرد منجر به زخمی شدن یک نفر شد.
کد خبر: ۱۴۱۳۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸-1398 March 30
دیده بان گردشگری (gardeshban.ir) :
سخنگوی شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد گفت:درگیری چندین جوان در یکی از ایستگاه‌های قطار شهری مشهد با سلاح سرد منجر به زخمی شدن یک نفر شد.

میثم زارع در همین رابطه صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: چند جوان شب گذشته در بوستان ملت با هم درگیر می‌شوند و در ادامه نزاع خود وارد ایستگاه قطار شهری پارک ملت شده و به ادامه درگیری می‌پردازند.

وی افزود: درگیری بین این جوانان ادامه پیدا می‌کند و آنان که مسافر مترو نیز نبودند، از بالای نرده‌های قطار شهری به داخل ایستگاه هجوم می‌آوردند و در کمتر از یک دقیقه از ورود این افراد به داخل مترو، همزمان نیز قطار وارد ایستگاه می‌شود و یکی از جوانان برای فرار از دست ضارب به داخل واگن بانوان می‌رود. فرد ضارب نیز پشت سر وی وارد واگن بانوان می‌شود و پس از وارد کردن چند ضربه چاقو به جوان، از صحنه فرار می‌کند.

سخنگوی شرکت بهره‌برداری قطار شهری مشهد ادامه داد: نگهبان ایستگاه که در سکوی مقابل مشغول انجام وظیفه بوده با مشاهده موضوع دکمه توقف اضطراری را به منظور حفظ جان مسافران و رفع خطر فشار می‌دهد و سریعاً به سمت سکوی مقابل حرکت می‌کند، اما با توجه به اینکه این حادثه در کمتر از یک دقیقه به وقوع می‌پیوندند، جوان ضارب و همراهانش در ازدحام جمعیت از صحنه می‌گریزند.

وی بیان کرد: اورژانس بلافاصله به محل اعزام شده و مصدوم به بیمارستان فارابی منتقل و بستری شده است و در عین حال واحد حقوقی و قضائی شرکت بهره‌برداری قطارشهری به همراه نیروی انتظامی پیگیر موضوع هستند و این مورد را بررسی می‌کنند.
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گردشگری به روایت تصویر
یادداشت
مناطق آزاد
ويديو
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار