gardeshban.ir

به شهر ستنیل دلاس بودگاس در اسپانیا خوش آمدید، که در آن حدود 3000 نفر در زیر یک سنگ زندگی می کنند.
کد خبر: ۱۴۱۷۹
تاریخ انتشار : شنبه ۰۱ تير ۱۳۹۸-1398 April 01
دیده بان گردشگری (gardeshban.ir) :
باور کنید یا نه، مردم تصمیم گرفتند که به دلایل عملی در اینجا ساکن شوند. غارهای طبیعی به دلیل نیاز به ساخت تمام خانه ها برای بیرون نگه داشتن گرما در تابستان و سرما در زمستان، تبدیل به یک نمای خارجی شده بودند. چنانچه در این بخش از سرگرمی و دیدنی های دنیا در نمناک می خوانید اعتقاد بر این است که مردم از زمان های پیش از تاریخی در اینجا زندگی می کرده اند.

ستنیل دلاس بودگاس شهر تاریخی در اسپانیا

نام شهر ستنیل دل لاس بازتاب غنی تاریخ است که از لغت سپتم نیهیل اطلاق می شود که حاکمان کاتولیک سعی در بازپس گیری این سرزمین از مورها داشتند، یعنی ساکنان قرون وسطی خلیج فارس که برای چند قرن بر بسیاری از اسپانیا حکومت می کردند.

تنها در تلاش هفتم برای فتح ستنیل ، کاتولیک ها توانستند در قلمرو خود به پیروزی برسند - یکی از آخرین پایگاه های مسلمان در ایبریا از مناطق خنک زیر سنگ برای نگهداری تمام انواع محصولات محلی در انبارهای نگهداری بزرگ،استفاده می شد بخاطر همین قسمت دوم نامش کهbodegas است و معنای انبار دارد را گرفته است.

ستنیل دلاس بودگاس دارای آب و هوای مدیترانه ای با تابستان های گرم و خشک و زمستان های معتدل است (دسامبر - فوریه). کارناوال (فوریه / مار)شامل رژه رفتن خیابانی، رقص و موسیقی است. هفته عید پاک (مارس / آوریل)، یا سمانا سانتا، 2 انجمن خیریه ای محلی را در خیابان های باریک شهر می بیند. دو (اوت)رویدادی چند روزه با کنسرت ها، اسب سواری و رقص های فلامنکو است.


مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گردشگری به روایت تصویر
یادداشت
مناطق آزاد
ويديو
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار