gardeshban.ir

فیلیپ مارکگراف دوچرخه سوار آلمانی که پس از شکست سرطان با دوچرخه سفر می‌کرد، ۱۰ روز پیش در شمال ایارن مورد حمله، ضرب و شتم و سرقت شد. این گردشگر خارجی که به شدت آسیب دیده بود، برای درمان به تهران منتقل شده است.
کد خبر: ۱۵۸۰۷
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸-1398 May 15
گردشبان (gardeshban.ir) :
او با تازگی با انتشار چند عکس در صفحه شخصی خود ضمن تشکر از کسانی که به او کمک کردند، خبر از ترک ایران داده است. او در این متن همچنین از کسانی که با او ابراز همدردی کردند، تشکر کرده و نوشته است که خاطره خوبش از سفر به ایران تحت تاثیر این حادثه قرار نخواهد گرفت. او همچنین خبر داده برای بهبودی فک شکسته‌اش به زمان نیاز دارد و بعد از بهبودی دوباره سفر را آغاز خواهد کرد.

این دوچرخه سوار چهارشنبه ۲ مرداد ساعت حدود ۲۱ شب در شهر نشتارود و در نزدیکی تنکابن توسط ۷ نفر مهاجم مورد ضرب و شتم قرار گرفته و وسایلش نیز به سرقت می‌رود. وی که به شدت از ناحیه صورت آسیب دیده و دچار شکستگی فک و دندان شده بود، به بیمارستان شهید رجایی تنکابن منتقل می‌شود.

بلافاصله پس از اینکه فرمانداری تنکابن و نیروی انتظامی در جریان ماجرا قرار می‌گیرند، در مدت زمان کوتاهی ۷ متهم این پرونده دستگیر و به زندان منتقل شده‌اند و اموال مسروقه نیز کشف و تحویل مالباخته شده است.


دوچرخه سواری آلمانی حادثه دیده در راه ترک ایران/ خاطره‌ام با آن حادثه خراب نخواهد شد

دوچرخه سواری آلمانی حادثه دیده در راه ترک ایران/ خاطره‌ام با آن حادثه خراب نخواهد شد
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
ويديو
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار