gardeshban.ir

اگر هنگام رزرو هتل همیشه سرگردان هستید که باید به چه مواردی توجه کنید و یا چه مواردی را بررسی کنید، در این مقاله به یادآوری نکاتی مانند: تمیزی، نوع رفتار کارکنان، امکانات هتل شما شانس آنرا پیدا کرده اید که به سرگردانی های خود پایان دهید...
کد خبر: ۱۵۹۲۵
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸-1398 May 18
گردشبان (gardeshban.ir) :
اگر هنگام رزرو هتل همیشه سرگردان هستید که باید به چه مواردی توجه کنید و یا چه مواردی را بررسی کنید، در این مقاله به یادآوری نکاتی مانند: تمیزی، نوع رفتار کارکنان، امکانات هتل شما شانس آنرا پیدا کرده اید که به سرگردانی های خود پایان دهید...

1. تمیز بودن اتاق

هنگامی که برای رزرو یک اتاق در هتل هزینه ای پرداخت می کنید، انتظار دارید که با توجه به هزینه ی پرداخت شده، با اتاق تمیز و خوبی نیز روبرو شوید. اول از همه که وارد اتاق می شوید باید بوی تمیزی را حس کنید، اتاق باید عاری از هرگونه گرد و خاک و یا شلوغی باشد. روتختی ها باید شسته شده و تمیز باشند و همچنین اتاق دارای تهویه نیز باشد.

2. کارکنان هتل

مقدار زیادی از هتل های لوکس در سراسر جهان وجود دارند که هیچ مطابقتی با کارکنان موجود ندارند. هنگام ورود به یک هتل برای اولین بار، خوش آمد گویی جلوی درب، گرفتن چمدانها و راهنمایی شما و همچنین گشاده رویی پذیرش است که شما را جذب می کند.

3. امکانات موجود در حمام

الان دیگر دوره و زمانه ای نیست که وجود یک قالب صابون و 1 یا 2 عدد شامپو بتواند تمام نیازهای یک شخص در حمام را برطرف کند، حال فرقی نمی کند در مسافرت باشد یا خیر! امروزه در اکثر هتل های لوکس و زنجیره ای طیف وسیعی از لوازم بهداشتی قابل مشاهده است.

4. امکانات اضافی

این امکانات دیگر در هر هتلی می تواند قابل مشاهده باشد. هتل ها به منظور راضی نگه داشتن مسافران، خدماتی نظیر استخر، آب گرم، باشگاه ورزشی، سرگرمی و ... را برای آنها فراهم آورده اند. البته این خدمات و امکانات به توجه به نوع هتل و میزان لوکس بودن آن متفاوت است.

5. رستوران هتل

دیده شده که برخی از بهترین سرآشپزها در رستوران هتل ها فعالیت دارند. غذای یک هتل و همچنین مواد غذایی که مورد استفاده قرار میگیرد، بسیار مورد توجه مسافران است. زیرا انتظار دارند که در ازای هزینه ای که کرده اند، غذای خوب هم بخورند.

6. برخورداری از تکنولوژی

امروزه دسترسی به اینترنت به یکی از نیازهای اساسی همه تبدیل شده است. حال در مسافرت شما برای انجام کارها و برقراری ارتباط، نیازی دو چندان به آن دارید. هتلی خوب و مورد استقبال است که دارای وای فای با هزینه ی کم و یا ارائه وای فای رایگان در قسمت هایی از هتل باشد.

7.طراحی هتل

وجود آسایش و آرامش در هتل یک کلید محسوب می شود. طراحی و دیزاین هتل باید به گونه ای باشد که مسافران در آن احساس آرامش بکنند. علاوه بر این باید در هتل جایی برای نوشیدن قهوه، خواندن روزنامه، گپ زدن، استفاده از اینترنت و ... تعبیه شود تا مسافران زمانی را هم در آنجا بگذرانند.

مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
ويديو
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار