gardeshban.ir

شهردار کرج گفت: ایستگاه بوستان جهان پروژه قطار شهری کرج، نیمه اول آذر ماه به بهره برداری می‌رسد.
کد خبر: ۱۷۸۲۰
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۸-1398 July 09
دیده بان گردشگری (gardeshban.ir) :

علی کمالی زاده در حاشیه بازدید سرزده از فاز اول خط ۲ پروژه قطار شهری کرج اظهار کرد: با راه اندازی شیفت شب، سرعت پیشرفت فیزیکی این پروژه در مقایسه با ماه‌های گذشته افزایش قابل توجهی دارد.

وی ادامه داد: ریل‌های این پروژه در کارگاه ۴۵ متری گلشهر در حال دپو است و با برنامه‌ریزی‌های‌ صورت گرفته قرار است نیمه اول آذرماه  ایستگاه بوستان  خط ۲ متروی کرج به بهره برداری برسد.

شهردار کرج با اشاره به برنامه‌ریزی برای تسریع در تکمیل این پروژه افزود: از اواخر مهر عملیات ریل گذاری این پروژه شروع می‌شود و در صددیم تا پایان سال ۹۹ هفت کیلومتر از متروی کرج  بهره برداری برسد.

به گفته کمالی زاده  بهره برداری از خطوط  قطار شهری نقش به سزایی در تسهیل جابه جایی شهروندان، کاهش استفاده از خودروهای شخصی، صرفه جویی در وقت و هزینه مردم و کاهش مشکلات ترافیک و آلودگی هوا خواهد داشت.

این مسئول تصریح کرد: پیگیر هستیم هر دو هفته  گزارشی در خصوص وضعیت پیشرفت  پروژه  قطار شهری به شهروندان ارائه دهیم تا همشهریان عزیز از جزئیات آخرین وضعیت این پروژه مهم مطلع شوند.

شهردار کرج توضیح داد: با برنامه‌ریزی و اختصاص اعتبار مناسب به دنبال راه اندازی خطوط دیگر مترو هستیم تا همه شهر از نتایج مثبت راه اندازی خطوط مختلف مترو بهره مند شوند.


مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
ويديو
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار