gardeshban.ir

نماینده مردم ایلام در مجلس با اشاره به وضعیت بسیار مساعد مرز بین المللی مهران گفت: مرز بین المللی مهران امن‌ترین مرز برای تردد زائران اربعین است.
کد خبر: ۱۸۱۰۹
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸-1398 July 17
دیده بان گردشگری (gardeshban.ir) :
جلال میرزایی با تشریح آخرین وضعیت مرز بین المللی مهران گفت: وضعیت مرز بین المللی مهران بسیار خوب و روان است و زائران اربعین بدون هیچ مشکلی از طریق این مرز وارد خاک عراق شده و به مسیر خود به طرف کربلای معلی ادامه می‌دهند.

لزوم توجه زائران اربعین به تدابیر مسئولان اجرایی و انتظامی

نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران ادامه داد: تدابیر مسئولان استان ایلام به ویژه مسئولان انتظامی استان حفظ امنیت زائران اربعین و پایین آوردن زمان انتظار برای ورود آن‌ها به خاک عراق بوده و از زائران تقاضا می‌شود که به این تدابیر احترام گذاشته تا بدون هیچ مشکلی به مسیر خود به سمت کربلا ادامه دهند.

این نماینده مجلس در دوره دهم افزود: مرز بین المللی مهران به عنوان یکی از مبادی خروجی زائران اربعین روزانه هزاران نفر را روانه کربلای معلی می‌کند و از لحاظ امنیت، از بالاترین امنیت برخوردار است.

مسیر بازگشت مسافران اربعین مرز بین المللی مهران است

عضو مجمع نمایندگان استان ایلام خاطرنشان کرد: البته مسئولان استان ایلام برای بازگشت زائران اربعین حسینی که بیشتر ان‌ها مرز بین المللی مهران را برای بازگشت انتخاب می‌کنند، تدابیر ویژه‌ای اندیشیده است؛ لذا به زائران اربعین اطمینان داده می‌شود که از طریق مرز بین المللی مهران، به راحتی و بدون هیچ مشکلی به شهر‌های خود بازگردند.

منبع:خانه ملت
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
ويديو
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار