gardeshban.ir

رییس پلیس راه مازندران گفت: به دلیل سهولت در آمد و شد خودروها، جاده چالوس بعد از ظهر امروز جمعه ۱۹ مهرماه،یک طرفه می‌شود.
کد خبر: ۱۸۱۸۳
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۸-1398 July 19
دیده بان گردشگری (gardeshban.ir) :

سرهنگ علیرضا قدمی رییس پلیس راه مازندران، با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های استان از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۱۷ مهرماه آغاز و تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۰ مهرماه ادامه دارد، گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ امروز جمعه ۱۹ مهر تا ساعت ۲ بامداد شنبه ۲۰ مهرماه از کرج به مرزن آباد ممنوع است.

او افزود: آمد و شد خودرو‌ها از ساعت ۱۷ امروز جمعه ۱۹ مهر تا ساعت ۲ بامداد شنبه ۲۰ مهرماه از مرزن آباد به کرج یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی گفت: آمد و شد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی که از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۱۷ مهرماه ممنوع شده بود، از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ امروز جمعه ۱۹ مهرماه نیز از جاده هراز ممنوع است.

رییس پلیس راه مازندران افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک که از ساعت ۱۲روز چهارشنبه ۱۷ مهرماه ممنوع شده بود، تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۰ مهرماه، از جاده‌های چالوس، هراز، سوادکوه و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان مازندران، از رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و مدیریت سفر خود در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.

باشگاه خبرنگارانپنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
ويديو
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار