gardeshban.ir

می توان از شن سواری به عنوان یک ورزش مشابه با اسکی روی برف نام برد با این تفاوت که اسکی روی برف در دامنه های پوشیده از برف و شن سواری در تپه های ماسه ای انجام می شود.
کد خبر: ۱۹۲۰۳
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸-1398 August 18
دیده بان گردشگری (gardeshban.ir) :
در این برنامه ورزشکار بر روی یک اسکی می ایستد و هر دو پای آنها به کمک یک بند متصل به اسکی بسته می شوند. اما مردم جویای هیجان از بند استفاده نمی کنند و با ریسک خطر بیشتری به آغوش این هیجانات جذاب می روند. 

گرچه این ورزش در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد اما به دلایلی بسیار واضح و وجود صحراهایی با کیفیت شن بالای صحراهای دبی و امارات متحده از محبوبیت خاصی برخوردار است. 

با طی کردن مسیری نیم ساعته از دبی به بزرگترین تپه شنی کشور خواهید رسید، جاییکه می توان از آن به عنوان بهترین مقصد برای انجام سند بوردینگ یا شن سواری در هنگام صبح و زمانیکه که هنوز درجه حرارت هوا بالا نرفته، نام برد. 

گرچه سند بوردینگ در دمای 40 درجه ای نیز خاطره انگیز است اما انجامش بدون آب و استراحت در زیر سایه برای مدتی طولانی تر امکان پذیر نخواهد بود. 

در این بیایان های شگفت انگیز چند تپه شنی با ارتفاع 200 تا 300 متری وجود دارد که بزرگترین آنها در میان مردم محلی به بیگ رِد یا قرمز بزرگ معروف است. 

تپه ای بسیار زیبا که استفاده از آن به دلیل عدم وجود سیستم سازماندهی مناسب رایگان است. انجام این ورزش دوست داشتنی در تپه های شنی آرام لذت بخش تر خواهد بود، از این رو پیشنهاد می شود که از تورهای گردشگری محلی استفاده نمایید. 

نام سرگرمی

Dubai Sand Boarding

نوع سرگرمی

ورزش های هیجانی

کشور

امارات متحده عربی

شهر

دبی

ناحیه

اطراف شهر

سند بوردینگ یا شن سواری دبی؛ورزش و تفریحی هیجان انگیز+تصاویر

سند بوردینگ یا شن سواری دبی؛ورزش و تفریحی هیجان انگیز+تصاویر

سند بوردینگ یا شن سواری دبی؛ورزش و تفریحی هیجان انگیز+تصاویر
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
ويديو
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار