gardeshban.ir

گزارش/
قطار گردشگری کویر راه‌اندازی شد و مسافران می‌توانند از همین هفته برای خرید این تور گردشگری ریلی اقدام کنند.این قطار پنجشنبه هر هفته ساعت ۶ و ۲۰ دقیقه تهران را به مقصد کاشان ترک می کند.
کد خبر: ۱۹۴۲۷
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸-1398 August 23
گردشبان (gardeshban.ir) :
این قطار گردشگری یک روزه، پنجشنبه هر هفته ساعت ۶ و ۲۰ دقیقه تهران را به مقصد کاشان ترک کرده و ساعت ۲۲ همان روز دوباره به ایستگاه راه آهن تهران برمی‌گردد.

مسافران این قطار بر اساس ثبت نام و خرید تور در قالب دو گروه گردشگری و طبیعت‌گردی تقسیم بندی می‌شوند تا تور گردشگری رسما پس از رسیدن به ایستگاه راه آهن کاشان آغاز شود.

گروه اول پس از رسیدن به ایستگاه قطار راه آهن با اتوبوس به سمت شهر نوش آباد که بزرگترین شهر زمینی است حرکت می‌کنند تا از «شهرزیرزمینی اویی» بازدید کنند. این گروه در ادامه از مسجد جامع و مناره سلجوقی و همچنین کویر ابوزید آباد بازدید می‌کنند. شهر اویی، یکی از حیرت‌انگیزترین و زیباترین شهرهای زیرزمینی جهان است.

  گروه دوم نیز پس از رسیدن به ایستگاه قطار کاشان به بازدید خانه‌های تاریخی کاشان مانند بروجردی‌ها و طباطبایی‌ها می‌روند و پس از آن از باغ فین بازدید می‌کنند و در نهایت به کویر ابوزید آباد خواهند رفت.

 هزینه این تور گردشگری ریلی یک روزه ۲ میلیون ۵۹۵ هزار ریال است. مسافران و گردشگران با پرداخت این مبلغ علاوه بر هزینه‌های بلیت رفت و برگشت قطار، اتوبوس و ... از خدمات دیگری همچون پذیرایی صبحانه، نهار، شام، میان وعده و همچنین بیمه مسافرتی گروهی و انفرادی برخوردار می‌شوند.

  متقاضیان سفر با قطار گردشگری کویر می‌توانند علاوه بر سایت رجا (www.raja.ir) از طریق سایر روش‌های فروش (تلفن ۱۵۳۹، نمایندگی‌های مجاز فروش و وب سرویس‌ها) برای تهیه بلیت اقدام کنند.
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
ويديو
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار