gardeshban.ir

معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی ناجا/
معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی ناجا ضمن تشریح آخرین وضعیت گذرگاه‌های مشترک مرزی ایران و عراق از امنیت کامل در خطوط مرزی مشترک بین دو کشور خبر داد.
کد خبر: ۱۹۹۸۵
تاریخ انتشار : جمعه ۰۸ آذر ۱۳۹۸-1398 September 08
گردشبان (gardeshban.ir) :
سرهنگ ابوالقاسم خاتمی درباره وضعیت مرزهای مشترک ایران با کشور عراق در پی وقوع برخی ناآرامی‌ها در این کشور گفت: خوشبختانه امنیت کامل در نوار مرزی مشترک ایران و عراق برقرار بوده و تا کنون هیچ مشکل ناامنی و مشکل خاصی گزارش نشده است، ضمن اینکه مرزبانان کشورمان همچون همیشه در آمادگی کامل هستند.

وی در مورد برخی اظهارات مطرح شده در مورد انسداد گذرگاه‌های مرزی مشترک ایران و عراق نیز اظهار کرد: گذرگاه‌های مرزی چهارگانه بین ایران و عراق یعنی مرزهای شلمچه و مهران در استان خوزستان، مرز مهران در ایلام و مرز خسروی در کرمانشاه از طرف ایران باز بوده و مشکلی برای تردد در آن وجود ندارد. البته گاها محدودیت‌هایی از طرف کشور عراقی ایجاد می‌شود اما از طرف ایران مرزها باز است.

خاتمی بااشاره به کم بودن تردد در این مرزها گفت: البته تردد چندانی از این مرزها در حال حاضر صورت نمی‌گیرد.

وی در مورد اینکه آیا مرزبانی توصیه خاصی برای افرادی که قصد سفر از پایانه‌های مرزی را دارند دارد گفت: درخواست ما این است که مردم قبل از سفر حتما اخبار را از رسانه‌های رسمی پیگیری کرده و به اطلاعیه‌ها و هشدارهای وزارت امور خارجه و نیروی انتظامی توجه کافی داشته باشند.
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
ويديو
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار