gardeshban.ir

کسانی که در این روز‌ها به خاطر پایان یافتن روابط عاطفیشان اوقات غم انگیزی را می‌گذرانند و احساس می‌کنند قلبشان شکسته، می‌توانند همه تلخی‌ها را با سپری کردن سه شب در خانه روستایی شگفت انگیزی در انگلستان پشت سر بگذارند؛ خانه‌ای روستایی که از فیلم آمریکایی معروف The Holiday الهام گرفته شده است.
کد خبر: ۲۱۳۴۲
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۸-1398 October 19
گردشبان (gardeshban.ir) :
به سبک کامرون دیاز، بازیگر آمریکایی و کیت وینسلت بازیگر انگلیسی، هر فردی که قلب شکسته‌ای دارد و همین روز‌ها از یک رابطه دوستانه و عاطفی خارج شده می‌تواند تعطیلات شگفت انگیز و منحصر به فردی را در خانه روستایی Cottage در انگلیس سپری کند. این فرصت در واقع یک مسابقه است که آژانس اجاره خانه‌های تفریحی برگزار می‌کند.

با توجه به اینکه شرکت امکان دست یابی به شماری از خانه‌های انگلیسی که مشابه خانه روستایی فیلم تعطیلات: (Holiday) باشد را داشت، تصمیم گرفتند تا مسابقه‌ای الهام گرفته شده از فیلم را در فصل تعطیلات برگزار کنند.

این خانه Farthing Cottage نام دارد و در منطقه کاتسولد قرار دارد. این منطقه با اتومبیل دو ساعت و نیم از لندن پایتخت انگلستان فاصله دارد؛شهری که به مناظر و تپه‌های زیبا و سحرانگیزش شهرت دارد.

این خانه یک شومینه دارد و اسباب و اثاثیه آن از چوب کهنه کاج ساخته شده، معماری آن نیز سبک انگلیسی کلاسیک و سنتی دارد. این خانه که در گوشه و کنارش شکلات گذاشته شده، به گونه‌ای طراحی شده که مهمان بتواند نهایت استفاده را از تعطیلات سه روزه خود ببرد، در هنگام ورود از برنده استقبال گرمی می‌شود.

اما چگونه می‌توان در این مسابقه شرکت کرد و اقامت چند روزه در این خانه زیبا و دل انگیز را تجربه نمود؟! داوطلبانی که می‌خواهند در این مسابقه شرکت کنند، باید داستان مفصل خود را به تیم Independent Cottages ارسال کنند. این تیم داوری بر اساس شرایط و قوانین مسابقه فرد برنده را انتخاب می‌کند. هزینه سفر نیز بر عهده گروه داوری است. زمان اقامت در این خانه از ۱۳ تا ۱۶ دسامبر است، و مهلت ارسال داستان در روز‌های نخستین دسامبر می‌باشد.

فیلم تعطیلات The Holiday فیلمی در ژانر کمدی رمانتیک با درونمایه کریسمس به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی نانسی مایرز است که در سال ۲۰۰۶ منتشر شد. فیلم داستان زندگی دو زن است که سعی می‌کنند با مبادله و عوض کردن خانه هایشان در ماه دسامبر و روز‌هایی که حال و هوای کریسمس دارد، اندوه جدایی و شکست عاطفیشان را به فراموشی بسپرند.


خانه‌ای روستایی و هیجان انگیز برای اقامت دلشکستگان/عکس

خانه‌ای روستایی و هیجان انگیز برای اقامت دلشکستگان/عکس

خانه‌ای روستایی و هیجان انگیز برای اقامت دلشکستگان/عکس

خانه‌ای روستایی و هیجان انگیز برای اقامت دلشکستگان/عکس

خانه‌ای روستایی و هیجان انگیز برای اقامت دلشکستگان/عکس
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
ويديو
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار