gardeshban.ir

رئیس پلیس راه تهران گفت: حداکثر سرعت مجاز در تمام مسیر آزادراه تهران - شمال ۸۰ کیلومتر و در داخل تونل‌های این مسیر ۷۰ کیلومتر است.
کد خبر: ۲۲۶۶۹
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸-1398 November 23
دیده بان گردشگری (gardeshban.ir) :
سرهنگ نورالله خادم، در حاشیه مراسم بهره برداری آزمایشی از آزادراه تهران - شمال افزود: بر اساس تدابیر فرماندهی راهور نیروی انتظامی، آزادراه تهران شمال از ساعت ۱۲ تا ۱۴ امروز و فردا بصورت آزمایشی برای تردد شهروندان از رمپ بزرگراه شهید همت باز است و با هماهنگی‌های انجام شده با پلیس راه البرز، مسیر متقابل نیز در همین ساعات بازگشایی شده است.

وی افزود: بر اساس مقررات، فعلا فقط خودرو‌های سواری امکان تردد در این آزادراه را دارند و در آینده اتوبوس‌ها نیز می‌توانند از این مسیر استفاده کنند، اما ورود موتورسیکلت، وانت و وسایل نقلیه سنگین به این محور اکیدا ممنوع است.

رئیس پلیس راه تهران بزرگ افزود: هم اکنون همه دوربین‌های کنترل سرعت و پایش تصویری جانمایی و نصب شده است و دوربین‌های ثبت تخلف نیز به همراه مرکز کنترل همزمان با افتتاح رسمی این آزاد راه در اختیار ما قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه از هم اکنون تمام قوای پلیس راه تهران بزرگ برای تردد ایمن شهروندان در این مسیر استفاده شده است گفت: تیم‌های عملیاتی پلیس راه در طول مسیر بویژه در تونل ۱۶ به طول ۵ کیلومتر مستقر شده اند تا خدای ناکرده حادثه‌ای برای شهروندان پیش نیاید.

وی افزود: توقف در حاشیه آزادراه اکیدا ممنوع است و از رانندگان درخواست می‌کنیم به هیچ وجه در حاشیه آزادراه توقف نکنند.

رئیس پلیس راه تهران بزرگ در خصوص نگرانی و دغدغه پلیس از ایجاد ترافیک در مسیر در روز‌های پایانی هفته نیز گفت: بر اساس سناریوی تعریف شده که بزودی به ما ابلاغ خواهد شد، در مواقعی که احتمال پس زدن ترافیک از جاده قدیم چالوس به آزادراه و تونل‌های مسیر وجود داشته باشد، پلیس می‌تواند با ایجاد محدودیت از ابتدای آزادراه، از ورود خودرو‌ها با حجم بالا به این مسیر جلوگیری کند تا مشکلی در انتهای مسیر بوجود نیاید.

مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
ويديو
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار