gardeshban.ir

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان تهران اظهار کرد که در بازدید رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران از سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری برنامه‌هایی همچون برگزاری مشترک کیوسک‌های عرضه صنایع دستی مورد توافق همکاری قرار گرفت.
کد خبر: ۲۲۷۲۵
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸-1398 November 24
دیده بان گردشگری (gardeshban.ir) :

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تهران، پرهام جانفشان در سخنانی گفت: در بازدید رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران از غرفه اداره کل استان تهران در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری پیشنهاداتی برای همکاری دوسویه در حمایت از صنایع‌ دستی و گردشگری استان مطرح شد که مورد توافق قرار گرفت.

او با بیان این‌که «مراکز عرضه مستقیم صنایع‌ دستی باید در دسترس همه شهروندان باشد»، اظهار کرد: ایجاد کیوسک‌های عرضه صنایع دستی در سطح شهر تهران برای ایام نوروز موضوعی بود که از سوی اداره کل استان تهران مطرح شد و مورد تفاهم همکاری با ستاد گردشگری شهرداری تهران قرار گرفت. صنایع‌ دستی می‌تواند به عنوان هدیه دیدارهای نوروزی در سبد خانوارهای تهرانی قرار بگیرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی تهران یادآور شد: تهران بازار بزرگی با سلایق مختلف است و هنرمندان صنایع‌ دستی برای حفظ این بازار ضمن تولید آثار فاخر، می‌توانند محصولاتی کاربردی بر اساس نیاز و خواست مردم تولید کنند.

او خاطرنشان کرد: برگزاری مشترک جشنواره‌های نوروزگاه و کیوسک‌های اطلاع‌رسانی نوروزی از دیگر مواردی بود که مورد توافق همکاری قرار گرفت.

پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
ويديو
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار