gardeshban.ir

براساس سخنان رئیس اتحادیه صنایع دستی اصفهان، قرار است که با همکاری اتحادیه صنایع دستی تهران و وزارت میراث فرهنگی، حراج صنایع دستی ایران برگزار شود.
کد خبر: ۲۲۷۵۸
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸-1398 November 25
گردشبان (gardeshban.ir) :

داستان از چه قرار است؟

عباس شیردل، رئیس اتحادیه صنایع دستی اصفهان با حضور در چهارمین جشنواره صنایع دستی فجر گفت: آثاری که در اینجا دیدم از شاخص ترین آثاری است که در صنایع دستی کشور تولید می شوند و شاید تا به حال نمایشگاهی به این خوبی از مجموعه صنایع دستی ایران جایی ندیده بودم. 

این هنرمند قلم زنی اصفهان افزود: در این نمایشگاه اکثر رشته های صنایع دستی ایران وجود دارند، ولی باز هم می توانست جامع تر از این برگزار شود، چون این نمایشگاه نماینده ای برای صنایع دستی کشور محسوب می شود. رئیس اتحادیه صنایع دستی اصفهان درباره وضعیت فروش آثار صنایع دستی در حال حاضر بیان کرد: ای کاش حراج هایی برای صنایع دستی بود و می 

توانستیم در همین جا آثار را چوب بزنیم و به فروش برسانیم تا تشویقی برای این هنرمندان باشد. شیردل در ادامه تصریح کرد: در حال رایزنی برای این کار هستیم و سعی داریم با همکاری اتحادیه صنایع دستی تهران و معاونت صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی در آینده ای نزدیک این حراج فروش صنایع دستی را برگزار کنیم. اتحادیه تهران همکاری خوبی در این زمینه دارد که امیدوارم بتوانیم این حراج را با وجود اساتید صنایع دستی، هنرمندان و مسئولان برای کمک به رشد این هنر در کشور به مرحله اجرا برسانیم.

دنیای سفرپنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
ويديو
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار