gardeshban.ir

نمایندگان سازمان جهانی بهداشت از نحوه درمان قطعی و نهایی بیماران، کیفیت خدمت رسانی و چگونگی کنترل ویروس کرونا در استراحتگاه های بیمارستانی سازمان بسیج جامعه پزشکی بازدید کردند.
کد خبر: ۲۳۷۷۹
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸-1398 December 20
دیده بان گردشگری (gardeshban.ir) :
به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور،  نمایندگان سازمان جهانی بهداشت صبح امروز به همراه تیمی از کارشناسان خود در ایران، از یکی از استراحتگاه های سازمان بسیج جامعه پزشکی بازدید کردند تا اطمینان حاصل کنند روند ارائه خدمات و کنترل این ویروس در بالاترین سطح در حال اجراست.

نماینده سازمان جهانی بهداشت در هنگام بازدید از استراحتگاه بسیج جامعه پزشکی کشور با بیان این که  ایران به منظور پیشگیری از ویروس کرونا در آمادگی کامل قرار دارد و اطمینان کامل داریم این ویروس کنترل می شود، گفت: مهمترین ستون‌ مهار و کنترل بیماری های واگیردار به خصوص ویروس کرونا همکاری قوی میان  سازمان های متولی و مردم است که خوشبختانه چنین چیزی در ایران به وضوح قابل مشاهده است.

نمایندگان WHO ضمن قدردانی از تلاش‌های کادر درمان سازمان بسیج جامعه پزشکی برای کنترل و مهار ویروس کرونا، اذعان کردند: ایران در زمینه مهار انواع بیماری‌ها به ویژه بیماری‌های واگیر از قدرت و توانمندی قابل ملاحظه‌ای برخوردار است و این توانایی را به خوبی در زمان وقوع بحران‌ها و بلایای مختلف نشان داده است.

گفتنی است در جریان این بازدید دکتر ابراهیم متولیان، رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور، سردار محمدرضا یزدی،فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران و دکتر علیرضا زالی رئیس دانشگاه مسئول عملیات و مدیریت بیماری کرونا نیز حضور داشتند.
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
ويديو
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار