gardeshban.ir

رم پایتخت ایتالیا، شهری است پر از جاذبه های تاریخی به طوری که وقتی در شهر قدم می زنید حس می کنید سفری به گذشته داشته اید زیرا تمام خیابان ها و کوچه پس کوچه ها پر از ساختمان ها و فضاهای تاریخی منحصر به فرد است که یادآور امپراطوری بزرگ رم می باشند. یکی از محله های قدیمی رم محله تراستور (Trastevere) است.
کد خبر: ۲۳۹۴۱
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸-1398 December 24
دیده بان گردشگری (gardeshban.ir) :
علاوه بر شمار بسیار زیاد فضاهای تاریخی، همچنین رم دارای محله هایی بسیار دیدنی است که حتما باید برنامه بازدید از آنها را در سفر خود داشته باشید. 

محله تراستور محله ای زیبا با خانه های قدیمی که با دیدن صحنه هایی چون آویزان بودن لباس ها روی بند رخت و یا صحبت کردن همسایه ها با یکدیگر از پنجره ها، نبض واقعی یک محله قدیمی را حس می کنید و با فرهنگ اصیل رم واقعی از نزدیک آشنا می شوید.

این محله شلوغ و سرزنده دارای شکل و ظاهریک شهر کوچک ایتالیایی است که همراه با مردمی که در حال خرید، گفتگو، نوشیدن اسپرسو و انجام امور روزمره کسب و کار خود هستند.

خیابان های سنگفرش شده و تعداد بسیاری کافه و رستوران مکانی جذاب را برای قدم زدن فراهم کرده است. غذاهای ارزان و خوب و فضای خاص و دنج محله همواره جذب کننده جوانان در این محل بوده است.

نوشیدنی‌های خاص را می‌توانید در «کافه دلا اسکالا» (Caffé della Scala) پیدا کنید و از موسیقی زنده جاز یا دی جی در «لتره کافه گالری» (Lettere Caffè Gallery) لذت ببرید. راه رفتن و بازدید از میدان‌های متعدد این ناحیه را فراموش نکنید. فواره مقابل سانتا ماریا در جاده «تراستوره» (Trastevere) در شب بسیار خاص و دوست‌داشتنی است.

محله تراستور رم؛ یادآور امپراطوری رم +عکس

محله تراستور رم؛ یادآور امپراطوری رم +عکس

محله تراستور رم؛ یادآور امپراطوری رم +عکس

محله تراستور رم؛ یادآور امپراطوری رم +عکس
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
ويديو
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار