gardeshban.ir

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات/
براساس گفته های رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات، عدم توقف بازسازی عتبات به دنبال شیوع کرونا صورت گرفته است.او با بیان این که اتفاقاتی نظیر شیوع ویروس کرونا مانع اجرای طرح های ستاد نشده است، اظهار کرد: هم اکنون تعدادی از عوامل اجرایی پروژه ها در اعتاب مقدس در هماهنگی کامل با مسئولان عراقی و رعایت پرتکل های بهداشتی فعال هستند.
کد خبر: ۲۵۷۹۷
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۹-1399 February 11
گردشبان (gardeshban.ir) :
محمد جلال مآب با اعتقاد بر اینکه برکت اقتصادی مشارکت خیران در بازسازی و توسعه حرم های مطهر در قالب تامین داخلی مصالح و ملزومات پروژه ها به چرخه اقتصاد کشور و معیشت کارگران ایرانی باز می گردد، افزود: ستاد بازسازی عتبات توانسته با تأمین نیازهای خود از داخل، نقش مهمی را در رونق تولید و اشتغال کشور داشته باشد.

او همچنین با بیان این که اتفاقاتی نظیر شیوع ویروس کرونا مانع اجرای طرح های ستاد نشده است، اظهار کرد: هم اکنون تعدادی از عوامل اجرایی پروژه ها در اعتاب مقدس در هماهنگی کامل با مسئولان عراقی و رعایت پرتکل های بهداشتی فعال هستند.

جلال مآب با بیان اینکه در زمان پیک فعالیت ستاد، بیش از 5 هزار نفر از هموطنانمان به صورت مستقیم در پروژه ها مشغول به کار بودند، افزود: امیدواریم با ریشه کن شدن هرچه زودتر ویروس کرونا، تاخیر بوجود آمده در پروژه ها را جبران و زمینه اشتغال بیشتر برای کارگران، مهندسان و هنرمندان کشور را فراهم کنیم. 

او با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام جهش تولید گفت: تمام تلاشمان را می کنیم تا با تامین حداکثری اقلام مورد نیاز از صنایع داخلی، برکت کمک های مردم برای بازسازی عتبات را به چرخه اقتصادی کشور تزریق کرده و زمینه جهش تولید را فراهم کنیم.

وی با یادآوری اینکه ستاد بازسازی عتبات برخاسته از مردم و نماینده آن ها در خدمت به اهل بیت (ع)، گفت: این تشکل مردم نهاد در حوادثی مانند زلزله کرمانشاه، سیل خوزستان و شیوع ویروس کرونا نیز وارد عرصه خدمت به هموطنان شد. جلال مآب افزود: در روزهای گذشته مجموعه خادمان موکب های اربعین و خیران حرم ساز مرتبط با ستاد در لبیک به فرمان رهبری، اقدام به جمع آوری کمک های مردمی و تهیه و توزیع اقلام معیشتی بین خانواده های نیازمند بویژه کارگران شریف روز مزد کردند.
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
ويديو
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار