gardeshban.ir

دیدن و آشنا شدن با نقاط ناشناخته جهان گاهی با یک سفر میسر است و گاهی با تماشای فیلم و مطالعه کتاب، اما امسال بنا به شرایط ویژه‌ای که ویروس کرونا در دنیا پدیدآورده، ما هم در کنار شما در تعطیلات سال جدید گذری به ناشناخته‌های جهان خواهیم داشت.
کد خبر: ۲۶۰۶۳
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹-1399 February 17
دیده بان گردشگری (gardeshban.ir) :
ما در این گزارش قصد داریم تا با معرفی عجیب‌ترین نقاط جهان، سفری کوتاه با شما مخاطبانی که خانه هستید، در دنیا داشته باشیم. امروز هم همراه شما سری به پل رویال جورج خواهیم زد.

خطرناک‌ترین و مهیج‌ترین پل جهان با نام «رویال جورج» شناخته شده و ساخت آن در تاریخ نوامبر ۱۹۲۹ به اتمام رسید. پل رویال جورج ( Royal Gorge Bridgeاز جمله پل‌های معلق جهان است که حالا جزو جاذبه‌ای توریستی ایالت کلرادو محسوب می‌شود. این پل در نزدیکی شهر کنین، کلرادو در ایالت کلرادو و درون یک شهربازی واقع شده است.

عرشه این پل در ارتفاع ۲۹۱ متری بالای رودخانه آرکانزاس معلق بین زمین و آسمان قرار گرفته و رکورد بلندترین پل جهان را از سال ۱۹۲۹ تا سال ۲۰۰۳ در اختیار داشت.

همچنین یکی از جذابیت‌های این پل طولانی بودن آن در عرض کم است. به طور کلی ۳۸۴ متر برآورد شده و طول دهانه اصلی آن ۲۸۶ متر در عرض ۵،۵ متر است.

بسیاری از کاربران فضای مجازی سفر و عبور از این پل را بسیار ترسناک خواندند و حتی فکر به راه رفتن روی آن را جایز نمی‌دانند، اما در مقابل برخی دیگر از کاربران هم راه رفتن روی این پل را مهیج دانستند و عنوان کردند که دوست دارند حرکت بر روی این پل را تجربه کنند.

رویال جورج؛خطرناک‌ترین پل جهان/عکس

رویال جورج؛خطرناک‌ترین پل جهان/عکس

رویال جورج؛خطرناک‌ترین پل جهان/عکس
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
ويديو
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار