gardeshban.ir

گردشگران زیادی هر ساله برای دیدن جاذبه های گردشگری وتوریستی کشور امارات متحده عربی به ان سفر می کنند در این بین توریست های ایرانی هم شمارشان کم نیست یکی از شلوغ ترین و پر جاذبه ترین شهر های امارات متحده عربی شهر دبی می باشد که امکانات منحصر به فردی برای توریست و تجاری که به این منطقه سفر می کنند دارد.
کد خبر: ۲۶۱۱۹
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۹-1399 February 18
گردشبان (gardeshban.ir) :
تجار ایرانی از طریق بنادر دبی برای کسب و کار و صادرات و واردات اقدام می کنند .برای دریافت اجازه اقامت در امارات متحده عربی چندین راه پیش رویتان وجود دارد که در زیر به تشریح از مجموعه اطلاعات اقامت در امارات و دانستنی های اقامت در امارات می پردازیم :امارات متحده عربی

دریافت اقامت در امارات از طریق تجاری

دانستنی های اقامت در امارات : گرفتن اجازه اقامت در امارات متحده عربی از طریق تجارت عامه
یکی از راه های گرفتن اقامت در امارات متحده عربی از طریق جواز کسب تجارت عامه می باشد که برای دریافت این نوع اجازه اقامت در امارات متحده عربی که بتوانید به واردات و صادرات کالا بپردازید و شرکتی را برای خود به ثبت رسانید شما باید حتما کفیل وطنی داشته باشید و همچنین مبلغی در حدود 1000000 میلیون درهم را به عنوان گارانتی توسط بانک نشان بدهید.

از مجموعه اطلاعات اقامت در امارات بدانید که این روش یکی دیگر از راههایی است که می توانید برای خودتان وخانواده تان مجوز اقامت در امارات متحده عربی را بگیرید یعنی شما باید از طریق صحیح و قانونی و بر اساس رعایت اصول حقوقی یک شرکت ثبت نمایید وخود را به عنوان یک سرمایه گذار معرفی کنید اگر در غیر این صورت شرکتی را ثبت کنید مطمنا هزینه های زیادی باید بابت دارائی ، جواز و شهرداری سالیه پرداخت نمایید.

دانستنی های اقامت در امارات : گرفتن مجوز اقامت در امارات از طریق شریک تجاری شدن با یک شرکت

از مجموعه اطلاعات اقامت در امارات بدانید که شما برای اقامت در امارات می توانید سهام یکی از شرکت ها را بگیرید و در واقع شریک تجاری ان شرکت شوید آن شرکت با دریافت یک وکالت نامه تام الاختیار در دادگاه دبی شما را به عنوان شریک خود می پذیرد بدین ترتیب شما اجازه اقامت در امارات را خواهید داشت البته نکته ای که مد نظر شما باید قرار بگیرد این است که شما از طریق یک کفیل باید هزینه های شرکت از قبیل پول آب ، تلفن و برق را پرداخت کنید که معمولا به صورت نامحسوس می باشد و به مدیر عامل شرکت هر 3 سال مبلغی را پرداخت نمایید.

حواستان باشد در این روش اگر ان شرکت دچار مشکلاتی در آینده شود شما نیز در دردسر خواهید افتاد و برای این که اقامت خود را در آینده بخواهید تغییر بدهید باید از کفیل خود یک رضایت نامه به جهت این کار دریافت نمایید.

4.اجازه اقامت با کسب مجوز امور خدماتی و ثبت شرکت

اگر می توانید سورس خدماتی چون مشاوره ، حسابداری و هر گونه خدماتی که می توانید انجام دهید را راه اندازی کنید از این طریق می توانید اقامت در امارات را بگیرید . یعنی اگر گارانتی 500000 درهی ارائه بدهید می توانید جواز کسب بگیرید.

اگر کفیل وطنی ندارید می توانید از طریق اینترنت سیتی با ایجاد شرکت های کامپیوتری و خدمات مربوط به آن از طریق مناطق آزاد جبل علی با ایجاد شرکت های خدماتی و تجاری و یا و یا ازطریق مدیا سیتی یعنی ایجاد ایستگاه های تلویزیونی و رادیوی و هر رسانه ی گروهی دیگر بدون ارائه گارانتی در بانک می توانید برای خودتان اجازه اقامت در این کشور را اخذ نمایید.

منطقه ی آزاد دبی نیز یکی دیگر از مکان هایی است که در ان شرایط لازم برای تحصیل و کار و تجارت فراهم می باشد در واقع این شهر یک چهارم جمعیتش ایرانی هستند و در حدود 9 هزار نفر دانشجوی ایرانی در حدود 4650 شرکت ایرانی و سرمایه گذار ایرانی در این شهر زندگی می کنند. یعنی چیزی درحدود 45 درصد نرخ تشکیل سرمایه دبی را ایرانیان پرداخت می کنند.

دبی و زیبایی های آن 

از مجموعه اطلاعات اقامت در امارات بدانید که ایرانیان معمولا برای اقامت در دبی با ثبت یک شرکت با حد اقل سرمایه 300.000 درهم به صورت سپرده در بانک و گرفتن یک شریک صوری اماراتی استفاده می کنند و باید برای این شریک خود چیزی در خدود 8 تا 12 هزار درهم در سال برای این که اسم وی را در اساس نامه شرکت خود ثبت کنید باید پرداخت نمایید .به ازای هر70.000 درهم سرمایه ای که به عنوان سپرده در بانک به امانت می گذارید می توانید برای یک نفر اقامت بگیرید . 

در این روش مثلا اگر شما 500000 درهم در بانک سپرده بگذارید از انجایی که حدود 51 درصد از این پول مربوط به شریک اماراتی تان می باشد سهم شما در حدود 2450000 درهم خواهد بود که یعنی می توانید برای سه نفر اقامت 3 ساله با قابلیت تمدید در دبی بگیرید. که در این بین خانواده تان شامل پدر و مادر و همسر و فرزندانتان نیز می توانند برای ماندن در دبی اقامت بگرند که در این بین برای پدر و مادر اقامتشان یک ساله با قابلیت تمدید می باشد. مطمنا این روش یکی از راحت ترین روش ها برای گرفتن اقامت در دبی می باشد .سفر به امارات متحده عربی

از مجموعه اطلاعات اقامت در امارات بدانید که با خرید خانه در این کشور می توانید اجازه اقامت در آن را داشته باشید البته باید توجه داشته باشید که با خرید خانه اجازه کار در دبی به شما داده نمی شود .

از مجموعه اطلاعات اقامت در امارات بدانید که برای این که در دبی بمانید و مشکلی برایتان پیش نیاید باید یک سری از قوانین و مقررات را رعایت کنید باید در یک زمینه خاص حتما فعالیت داشته باشید اخصص و داشتت تجربه کافی در کاری خاص می تواند به شما کمک زیادی در این زمینه کند.ابتدا خوب همه چیز را وارسی کنید حتی می توانید یک ویزای 2 ماهه بگیرید و مدتی را آزمایشی بمانید ببینید که شرایطش برای شما مساعد است یا نه.تمام هزنیه ها ی لازم برای تحصیل ، اقامت ، هزنیه های کار اجاره دفتر ، خوراک ، پوشاک، آب ، برق ، گاز ، تلفن و دانشگاه و مدرسه را برای خود و خانواده خود در نظر بگیرید و خوب در این زمینه وارسی داشته باشید.

ببینید اصلا مکانی را که می خواهید در آنجا بمانید با روحیات شما و همسر و فرزندانتان سازگاری دارد یانه ؟ یادتان باشد که با داشتن یک شغل خوب مطمنا درامدتان هم مناسبو بالا خواهد بود.اگر کفیلی برای شما معرفی می شود حتما در موردش تحقیق لازم راانجام بدهید که دارای وضعیت مالی و موقعیت اجتماعی خوبی باشد چون هر چقدر اعتبار او بیشتر باشد آینده شما موفق تر خواهد بود.

هر مبلغی که بابت کاری پراخت می کنید حتما در ازای آن رسید دریافت نمایید.از مجموعه اطلاعات اقامت در امارات بدانید که سفارت دبی در ایران باید حتما مدرک تحصیلی شما را تایید کند.هیچ وقت اصل گذرنامه خود را تحویل هیچ کس یا هیچ مجموعه ای ندهید.از مجموعه ای که شما را مجاب می کند که می تواند برای شما اقامت در امارات بگیرد مدارک لازم و قانونی را بگیرید و رویت نماییدبرخی هستند که با احداث شرکت های کوتاه مدت و سوری نهایتا 6 ماهه برای شما اقامت در دبی با هزینه کم می گیرند و شما به عنوان شریک یا کارمند شرکت وارد دبی می شوید و نهایت برای مدت کوتاهی میتوانید درا ین شهر بمانید پس مواظب باشند برخی از این شرکت های کلاه بردار سرتان کلاه نزارند. که این روش یکی از خطرناک ترین روش های برای گرفتن اقامت در دبی است پس خیلی حواستان را جمع کنید زیرا نمی دانید که با کدام شرکتی شما شریک شده اید و آیا اصلا چنین شرکت وجاهت قانونی دارد یانه و خدای نکرده مشکلات زیادی ممکن است برای شما پیش بیاید.

ما در این مطلب سعی کردیم راه های دریافت اقامت برای زندگی در امارات را به شما نشان دهیم و نکاتی را خدمت شما عرض کنیم . لطفا همان طور که خودتان هم بهتر می دانید برای انجام این چنین کارهایی از افراد با تجربه کمک و مشاوره بگیرید و از طریق شرکت های مطمن و قانونی اقدام به این کار نمایید.
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
ويديو
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار