gardeshban.ir

مقام مسؤول مرکز مدیریت راه‌ها گفت: تردد خودرو از ساعت ۱۳ روز‌های ۸ و ۹ خرداد تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از میدان امیرکبیر کرج و ابتدای منطقه یک آزادراه تهران-شمال به مرزن‌آباد و از ساعت ۱۳ روز ۹ خرداد تا ساعت ۲ بامداد روز ۱۰ خرداد از رودهن به آمل ممنوع است.
کد خبر: ۲۶۸۹۸
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹-1399 March 07
گردشبان (gardeshban.ir) :
ایمان محرابی‌نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها، بیان کرد: در حال حاضر تردد در محور‌های هراز، کندوان، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت روان است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: محور‌های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

* ترافیک نیمه‌سنگین بین کرج و قزوین

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ترافیک در آزادراه کرج-قزوین محدوده مهرویلا نیمه‌سنگین است، از بروز ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین-کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس خبر داد.

* کاهش ۳.۲ درصدی ترافیک جاده‌ها

محرابی‌نیا اظهار کرد: طبق اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و سامانه‌های ترددشمار در حال حاضر اغلب محور‌های مواصلاتی کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: بر اساس اطلاعات حاصل از رصد ۲۲۹۹ دستگاه ترددشمار جاده‌ای، کل تردد ثبت‌شده در جاده‌ها نسبت به روز قبل ۳.۲ درصد کاهش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۳.۵ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۹ تا ۲۰ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صبح ثبت شد.

* انسداد ۶ جاده به دلیل نداشتن ایمنی

وی بیان کرد: در حال حاضر محور خرم آباد-پل‌دختر در استان لرستان، محور سی سخت – پادنا واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد، محور قزوین - همدان، جاده شهداد- نهبندان در استان کرمان و محور فرعی شمشک-دیزین به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

* آزادراه کرج-تهران پرترافیک‌ترین جاده کشور

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: در شبانه روز گذشته، آزادراه کرج - تهران، آزادراه قزوین - کرج و آزادراه کرج - قزوین پرترافیک‌ترین جاده کشور بود.

* محور کندوان روز آینده و ۹ خرداد یک طرفه می‌شود

محرابی‌نیا اضافه کرد: تردد خودرو از ساعت ۱۳ روز‌های هشتم و نهم خرداد تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از میدان امیرکبیر کرج و ابتدای قطعه یک آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع است، با اعلام پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز‌های مذکور تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

* جاده هراز ۹ خرداد یک طرفه می‌شود

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: در محور هراز تردد انواع وانت از ساعت ۸ روز نهم خرداد تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از شمال به جنوب محور هراز ممنوع است.

وی اضافه کرد‌: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز جمعه ۹ خرداد تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۰ خرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روز جمعه مورخ ۹ خرداد تا ساعت ۲ بامداد روز ۱۰ خرداد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

* محدودیت تردد ناوگان سنگین در جاده‌های منتهی به شمال تا ۱۰ خرداد

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در محور کندوان تردد کامیون و تریلر کماکان ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلر‌ها کماکان ممنوع است.

محرابی‌نیا افزود: تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ روز چهارشنبه هفتم خرداد تا ساعت ساعت ۱۲ روز شنبه ۱۰ خرداد در محور هراز ممنوع است.

وی بیان کرد: در محور فیروزکوه تردد تریلر غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روز ۹ خرداد از مسیر شمال به جنوب محور قائم شهر به فیروزکوه و تهران ممنوع است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روز جمعه ۹ خرداد ممنوع است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: در محور‌های مشهد-قوچان-شیروان-بجنورد-آشخانه-جنگل گلستان و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی وفاسد شدنی از ساعت ۷ الی ۲۲ روز ۹ خرداد ممنوع است.

محرابی‌نیا گفت: تردد موتور سیکلت تا ساعت ۶ روز شنبه ۱۰ خرداد در محور‌های هراز، کندوان، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: در محور آستارا-اردبیل و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روز نهم خرداد ممنوع است.
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
ويديو
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار