gardeshban.ir

شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد ۷۰ درصد از پروازهای طولانی خود را تا سپتامبر ۲۰۲۰ به حالت عادی بازگرداند.
کد خبر: ۲۷۲۹۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹-1399 March 17
گردشبان (gardeshban.ir) :
لوفت‌هانزا به عنوان بزرگترن شرکت هواپیمایی فعال و مستقر در آلمان با انتشار بیانیه‌ای جدید اعلام کرده است که قصد دارد ۷۰ درصد از خطوط پروازی خود را در عرض سه ماه آینده یعنی تا سپتامبر ۲۰۲۰ از سر گرفته و به حالت عادی باز خواهد گرداند.

همزمان با برداشته شدن محدودیت های سختگیرانه از سوی دولت کشورهای مختلف، به نظر می رسد که شرکت‌های هواپیمایی فعال و مستقر در سراسر جهان نیز قصد دارند به منظور جبران خسارت وارده ناشی از شیوع گسترده و بحران پاندمی ویروس کرونا، هرچه زودتر برنامه‌های پروازی خود را اعلام کرده و خطوط پروازی خود را از سر بگیرند.

لوفت‌هانزا که یکی از ایرلاین‌های بزرگ جهان به شمار می رود، تا پیش از شیوع گسترده ویروس کرونا به صورت روزانه یا هفتگی به مقاصد و شهرهای بزرگ و جهان پرواز داشت.

لوفت‌هانزا همچنین در این بیانیه اعلام کرده است که مسافران و متقاضیان قادر خواهند بود در سپتامبر ۲۰۲۰ برای تاریخ های مورد نظر خود در پاییز و زمستان از این ایرلاین آلمانی بلیط هواپیما تهیه کرده و با رزرو آن، به مقاصد موردنظر خود سفر کنند.

طبق گزارش وب سایت simpleflying، این ایرلاین قصد دارد که تا سه ماه آینده ۷۰ درصد از خطوط پروازی طولانی و ۹۰ درصد از خطوط پروازی کوتاه و متوسط خود را از سر بگیرد.
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
ويديو
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار