gardeshban.ir

مانند هر روغن اساسی، شما فقط به یک یا دو قطره نیاز دارید. در بعضی موارد، فقط بو کردن رایحه می تواند باعث تسکین درد شود.
کد خبر: ۲۷۵۶۲
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۹-1399 March 23
گردشبان (gardeshban.ir) :
برای استفاده روغن اسطوخودوس به صورت موضعی، حتما آن را رقیق کنید. اگر از آن روی پوست استفاده می کنید، همیشه آن را در روغن حامل رقیق کنید به این معنی که سه یا پنج قطره از آن را با یک قاشق غذاخوری روغن زیتون ترکیب کنید. سپس، می توانید هر زمان که لازم باشد از آن استفاده کنید.

همچنین می توانید برای پخش رایحه اسطوخودوس در خانه خود از دیفیوزر یا تنظیم کننده هوا استفاده کنید. احساس بو با روشی که مغز شما اضطراب، استرس و درد را پردازش می کند، گره خورده است و استفاده از دیفیوزر راهی عالی برای کسب فواید روغن اسطوخودوس است. 

دیفیوزرهای عصبی بهترین نوع برای درمان مواردی مانند سوزش پوست و درد هستند زیرا آن ها سریعاً بدون تغییر ترکیبات شیمیایی روغن، مولکول ها را پراکنده می کنند. دیفیوزرهای اولتراسونیک برای رفع اضطراب و بی خوابی مفید هستند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که چند قطره روغن ضروری را در یک محفظه جداگانه با آب مخلوط کنید.
روغن اسطوخودوس برای کاهش اضطراب و استرس

بعد از یک روز استرس زا، تنفس رایحه آرامش بخش روغن اسطوخودوس می تواند به آرامش بدن و ذهن شما کمک کند. مطالعات نشان می دهند، که اسطوخودوس گیرنده های خاص را در محل اتصال عصب عضلانی مهار می کند، به همین دلیل ممکن است دارای خواص ضد اضطرابی باشد. به طور سنتی، اسطوخودوس برای اضطراب، آرامش و اسپاسم عضلانی مورد استفاده قرارمی گیرد. روغن اسانس اسطوخودوس می تواند به رفع اضطراب کمک کند، همچنین می تواند راهی برای تسکین استرس باشد.

کافی است یک قطره از ان را روی کف دست خود بمالید، سپس دستان خود را در جلوی بینی قرار داده و به آرامی نفس بکشید.
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
ويديو
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار