gardeshban.ir

رفیعی گفت: در بازدید سرزده از هتل‌های سه، چهار و پنج ستاره تهران هیچ گونه تخلفی در خصوص رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا دیده نشده است.
کد خبر: ۲۹۸۷۹
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹-1399 May 19
گردشبان (gardeshban.ir) :

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تهران، علی رفیعی معاون گردشگری استان تهران گفت: استخر و سونای هتل‌ها تا اعلام رفع محدودیت‌ها از سوی ستاد ملی کرونا باید به طور کامل برای میهمانان هتل غیر فعال باشند.

او افزود: در بازرسی‌های انجام شده از هتل‌های تهران هیچ گزارش تخلفی در زمینه فعالیت استخرها و سوناها تنظیم نشده است. ما نیز در بازدید سرزده از هتل‌های سه، چهار و پنج ستاره این استان هیچ گونه تخلفی در این زمینه ندیدیم.

معاون گردشگری استان تهران اعلام کرد: تمام مسافران هتل‌ها در زمان ورود به این مراکز اقامتی  تب سنجی می‌شوند. چمدان و کیف آن‌ها نیز در همین زمان ضد عفونی می‌شود.

رفیعی از استقرار مشاور بهداشت در هتل‌های سه، چهار و پنج ستاره استان تهران خبر داد و گفت: این مشاوران بهداشت ناظر رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا از طرف پرسنل هتل و مسافران هستند.

او بیان کرد: ما به حفظ سلامت مسافر تأکید داریم و این خط قرمزما است.بازرسان نیز از هیچ گونه تخلفی در هتل‌ها چشم پوشی نمی‌کنند.


باشگاه خبرنگاران


پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
ويديو
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار