gardeshban.ir

رییس پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک پرحجم در محور‌های هراز و فیروزکوه خبر داد.
کد خبر: ۳۰۵۷۱
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۶ شهريور ۱۳۹۹-1399 June 06
گردشبان (gardeshban.ir) :
 سیاوش محبی از ترافیک پرحجم در محور‌های فیروزکوه و هراز خبر داد و اظهار داشت: این محور‌ها در حال حاضر پرحجم و بدون گره ترافیکی هستند.

محبی با بیان اینکه محور امام رضا نیز دارای ترافیک پرحجم، اما روان است گفت: ترافیک در جاجرود، آزادراه تهران-پردیس و گیلاوند نیز پرحجم است و خودرو‌هایی که قصد ورود به محور‌های هراز و فیروزکوه را دارند در این مناطق با ترافیک نیمه سنگین مواجه می‌شوند.

رئیس پلیس راه شرق استان تهران ترافیک دیگر محور‌های مواصلاتی شرق استان تهران را عادی و روان توصیف کرد و عنوان داشت: با توجه به شرایط کرونا توصیه می‌کنیم هموطنان در چنین شرایطی از سفر کردن پرهیز نمایند.

محبی تأکید کرد: هموطنان در صورت وجود ضرورت به سفر قبل از آغاز مسافرت، مدیریت زمان سفر را رعایت کرده و پس از استعلام وضعیت راه‌ها از مراجع رسمی، اقدام به شروع مسافرت کنند و هرگز در ساعات پیک ترافیک در جاده‌ها حضور نداشته و سفر خود در روشنایی روز انجام دهند.

وی اظهار داشت: رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودرو‌های جلویی، عدم ارتکاب و تخلفات حادثه‌ساز، رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و رعایت حقوق شهروندی می‌تواند باعث کاهش حوادث رانندگی و سفری ایمن و بدون خطر برای هموطنان شود.
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
ويديو
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار