gardeshban.ir

فرماندار تهران با اشاره به اینکه از این پس صدور مجوز تردد‌های بین شهری توسط تمام فرمانداری‌های استان تهران امکان پذیر است افزود: صدور این مجوز‌ها از ۱۶ دیماه به صورت غیرحضوری و سیستمی خواهد بود.
کد خبر: ۳۵۲۳۶
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۹-1399 October 12
گردشبان (gardeshban.ir) :
عیسی فرهادی در تشریح تغییرات در روند صدور مجوز تردد‌های بین شهری گفت: با هدف جلوگیری از تجمع جمعیتی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقرر شد از این پس سایر فرمانداری‌های استان تهران نیز مجوز تردد بین شهری را صادر کنند البته مجوز‌های تردد به صورت محدود و تنها برای یکبار برای افرادی که واجد شرایط هستند و ضرورت تردد دارند، صادر می‌شود.

وی افزود: به دلیل وجود مشکلاتی، چون ازدحام جمعیتی و تعدد درخواست‌ها و همچنین ضرورت رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی، با تصمیمات اتخاذ شده، صدور مجوز‌های مذکور از روز شنبه (۱۳ دیماه) تا سه شنبه (۱۶ دیماه) متوقف بوده و پس از آن به صورت آنلاین ارائه خواهد شد و از آن پس مراجعه حضوری نخواهیم داشت.

فرهادی تاکید کرد: بهره گیری از سیستم به این شکل است که برای افرادی که ضرورت تردد دارند مستنداتشان پس از بارگذاری در سیستم مورد بررسی قرار می‌گیرد و نهایتا به وی در سیستم جواب داده می‌شود. بی تردید افراد تنها می‌توانند در موارد ضروری همانند درمان و داشتن کار در سیستم قضایی تقاضای مجوز تردد داشته باشند که در این موارد تلاش می‌کنیم همکاری لازم انجام شود. آدرس سایت مذکور و نحوه درخواست و شرایط مجوز نیز متعاقبا به اطلاع عموم خواهد رسید.
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
ويديو
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار