gardeshban.ir

معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان از شرکت هنرمندان صنایع‌دستی این استان در سی و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی از تاریخ 9 تا 12 بهمن‌ماه 1400 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران خبر داد.
کد خبر: ۴۹۹۸۶
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰-1400 October 28
گردشبان (gardeshban.ir) :


کاظم حسین‌زاده با اشاره به اینکه تاکنون هنرمندان و صنعتگران صنایع‌دستی بسیاری برای حضور در نمایشگاه صنایع‌دستی تهران اعلام آمادگی کرده‌اند اظهار کرد: به همه هنرمندان صنایع‌دستی کرمانی برای حضور در نمایشگاه مذکور فراخوان داده شده است.

معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان افزود: آثار هنری شاخصی همچون پته‌دوزی، گلیم‌بافی، مس‌گری، رودوزی‌های سنتی و... در این نمایشگاه به معرض نمایش در می‌آید.

او بیان کرد: هرکدام از غرفه‌های اختصاص یافته به هنرمندان صنایع‌دستی استان کرمان 12 مترمربع است که در سالن شماره 44 خلیج‌فارس قرار دارد و از همه هموطنان دعوت می‌شود در تاریخ های مذکور از این نمایشگاه دیدن کنند.

حسین‌زاده خاطرنشان کرد: استان کرمان دارای یک شهر جهانی و یک شهر ملی صنایع‌دستی و با توجه به ظرفیت‌های خوبی در زمینه صنایع‌دستی دارد به زودی پنج شهر دیگر این استان در فهرست شهرهای ملی قرار خواهد گرفت.
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
ويديو
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار