gardeshban.ir

اسکای دایو دبی با عنوان بهترین اسکای دایو خاورمیانه در بین گردشگران شناخته می شود و امروزه از بهترین تفریحات هیجانی دبی است.
کد خبر: ۵۴۳۴۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ تير ۱۴۰۱-1401 April 11
گردشبان (gardeshban.ir) :
اسکای دایو دبی با عنوان بهترین اسکای دایو خاورمیانه در بین گردشگران شناخته می شود و امروزه از بهترین تفریحات هیجانی دبی می باشد که دارای دو شعبه در منطقه توریستی این شهر است، شعبه اصلی آن در پالم جمیرا یا جزیره نخل قرار دارد و شرکت کنندگان پس از آموزش های لازم و پرداخت هزینه توسط یک هواپیمای فوق سبک به ارتفاع 4 تا 5 هزار متری منتقل می شوند تا از آنجا با یک پرتاب آدرنالینی زیباترین خاطره زندگی خود را رقم بزنند.اسکای دایو دبی، دارای دو عدد دراپ زون است. دراپ زون، مکان هایی هستند که جهت فرود آمدن افرادی که سقوط آزاد می کنند، ساخته شده اند.

یکی از دراپ زون های مربوط به اسکای دایو دبی، دراپ زون صحرا است. این دراپ زون، در بیرون شهر قرار گرفته است. این دراپ زون، یکی از مکان هایی است که در آن ، اسکای دایور ها را آموزش می دهند، تا اینکه به یک اسکای دایور حرفه ای تبدیل شوند. این دراپ زون، مخصوص افراد تازه کار است و از مساحت بیشتری برخوردار است.

افرادی که می خواهند به صورت تفریحی اسکای دایو را تجربه کنند، به وسیله لباس ها و لوازم مخصوص، به یک مربی اسکای دایو متصل می شوند، به طوری که مربی اسکای دایو در پشت فرد قرار می گیرد. سپس با رعایت استاندارد های مربوط، پرش انجام خواهد شد و در این فرایند، تمام کارها بر عهده مربی اسکای دایو است و شما می توانید بدون اینکه نگران چیزی باشید، از منظره اطراف و تجربه هیجان انگیز سقوط آزاد لذت ببرید.اسکای دایو دبی

اگر برای دایوینگ مسر هستید و می خواهید آن را امتحان کنید می توانید با هزینه ۵۰۰$ برای یک بار پرش از ارتفاع اقدام کنید که این مبلغ شامل هزینه پرواز با هواپیما+لباس مخصوص+مربی و فیلم بردای در ارتفاع از شما می شود که ارزش یک بار امتحان کردن را حتما دارد و اگر برای آموزش می خواهید ثبت نام کنید چیزی در حدود ۴۰۰۰$ برای شما هزینه خواهد داشت تا شما آموزش لازم را ببینید.اما حالا شروع یک پرش به این صورت شروع می شود که بعد از پرداخت هزینه شما یک سری فرم های رضایت نامه را قبل از دایوینگ پر می کنید و از شما آزمایش قد و وزن و بی ام آی را خواهند گرفت و چند دقیقه قبل از پرش با مربی خود آشنا خواهید شد و یک سری توضیحات را به شما ارائه میدهند که در طی پرش باید آنها را رعایت کنید فیلم بردار هم از همان لحظه شروع به فیلم برداری از شما می کند و عکس های جذابی را از شما می گیرد.

زمانی که شما با پرواز به ارتفاع بالاتر از ۱۳۰۰۰ فیت می رسد مربی به شما متصل می شود و همزمان با شما فیلم بردار سقوط شما آغاز می شود برای ۶۰ ثانیه با سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت سقوط آزاد خواهید داشت و در نزدیکی زمین چتر نجات باز خواهد شد و به آرامی شما به زمین میرسد که کل این پروسه چیزی در حدود ۱ ساعت به طول خواهد انجامید و در آخر نیز می توانید فیلم و عکس خود را از غرفه اسکای دایو دبی بگیرید و خاطره یک روز پر هیجان را برای همیشه در آلبوم خود داشته باشید.

مدرسه چتربازی این شهر را می توان یکی از بهترین ها و امن ترین دنیا نام برد زیرا سرمایه گذاری هنگفتی روی آن شده و معتبرترین مربی های موجود در آن فعالیت می کنند.این مدرسه تحت نظر انجمن چتربازی آمریکا USPA فعالیت داشته و تمامی تعلیمات و قوانین آن توسط این سازمان پایه گذاری و اجرا شده است.

همه ساله تعداد زیادی خانم و آقا از ملیت های مختلف در آنجا به زبان انگلیسی و عربی آموزش می بینند. خوشبختانه استاد نقدی پری نیز در این مدرسه پرش از هواپیما و اسکای دایوینگ را به زبان فارسی می آموزند.قوانین

برای استفاده از این تور پاسپورت خود را بهمراه داشته باشید.
جلسه شامل ۳۰ دقیقه تمرین می باشد.
شما در طول این فعالیت می بایست لباس ورزشی و راحت بپوشید.
این تور برای خانم های باردار مجاز نیست.
حداقل سن برای استفاده از این ورزش ۱۸ سال و بالای ۶۰ سال نیاز به تاییده پزشکی دارند.
وزن خانم ها برای استفاده از این ورزش حداکثر ۹۰ کیلوگرم و آقایان تا۱۰۰ کیلوگرم می باشند.
مطالب مرتبط
پنجره
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار