gardeshban.ir

طرح معرفی تهران به اینفلوئنسرهای خارجی آغاز شد

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران از آغاز طرح معرفی تهران به اینفلوئنسرهای خارجی خبر داد و گفت: شهرداری تهران تلاش می‌کند با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، بهترین تصویر از تهران را به این دسته از گردشگران معرفی کند.
کد خبر: ۶۱۲۶۷
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۲-1402 November 10
گردشبان (gardeshban.ir) :
طرح معرفی تهران به اینفلوئنسرهای خارجی آغاز شد


امیر قاسمی درباره حضور اینفلوئنسرهای خارجی در تهران اظهار کرد: طرح بازدید افراد تاثیرگذار کشورهای مختلف از ایران مدتی است که به همت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی آغاز شده و ستاد گردشگری شهرداری تهران نیز به واسطه مأموریت‌هایی که در حوزه معرفی تهران دارد، همکاری خود را با این سازمان برای معرفی بخش‌های مختلف تهران به اینفلوئنسرهای خارجی آغاز کرده است.

وی ادامه داد: شهرداری تهران تلاش می‌کند با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، بهترین تصویر از تهران را به این دسته از گردشگران معرفی کند تا انتشار آنها در صفحات مجازی اینفلوئنسرها بتواند به جذب افراد بیشتری برای بازدید از ایران و تهران، منجر شود. 

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران تصریح کرد: متأسفانه تحریم‌ها، هجمه‌ علیه ایران و برخی مشکلات دیگر به صورت مستقیم و غیرمستقیم در حضور گردشگران تأثیرگذار بوده است اما در عین حال از فرصت‌هایی برای جذب گردشگران خارجی استفاده شده است که در این راستا می‌توان به مصاحبه با یکی از شبکه‌های تلویزیونی کشور ونزوئلا اشاره کنم که از طریق آن برای حضور گردشگران به تهران دعوت کردم و بازتاب زیادی در 18 شبکه دیگر این کشور داشت.

وی با اشاره به اینکه در همین راستا برای معرفی تهران به اینفلوئنسرها نیز گام برمی‌داریم، افزود:  ستاد گردشگری با بررسی مسیرهای گردشگری شهر تهران از بافت تاریخی تا طبیعت و خوراک و غیره در نظر دارد بهترین‌های تهران را در یک بسته گردشگری در اختیار علاقمندان قرار دهد.
برچسب ها:
پنجره
ارسال نظر
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار