gardeshban.ir

بسته‌های اپراتور اول تلفن همراه ویژه حج ۱۴۰۳ اعلام شد

اپراتور اول تلفن همراه با اعلام بسته‌هایی ویژه حج تمتع ۱۴۰۳ به معرفی سرویس رومینگ خود در کشور عربستان پرداخت.
کد خبر: ۶۲۱۷۵
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳-1403 February 04
گردشبان (gardeshban.ir) :
بسته‌های اپراتور اول تلفن همراه ویژه حج ۱۴۰۳ اعلام شد

 هم زمان با فرارسیدن ایام حج ابراهیمی، مشترکان همراه اولی که قصد مسافرت به کشور عربستان سعودی را دارند، می‌توانند با همراه داشتن سیم‌کارت اپراتور اول تلفن همراه، ضمن برخورداری از تعرفه ترجیحی مناسبی که برای حجاج و عوامل ستادی حج تمتع ۱۴۰۳ در نظر گرفته شده است، از مزایای رومینگ، بدون دغدغه تهیه سیم‌کارت و پرداخت هزینه ارزی نیز بهره‌مند شوند.

در این راستا، همراه اول سعی کرده است با طراحی بسته‌های متنوع رومینگ از لحاظ حجم بسته و مدت سفر که از منظر قیمتی قابلیت رقابت با سیمکارت‌های عربی را دارد، مانع از خروج ارز از کشور شود. اپراتور اول تلفن همراه کشور سعی کرده طی توافقاتی با اپراتورهای عربستانی، عرضه مکالمه و دیتا با قیمت بسیار مناسب و حتی بهتر از سیمکارت های عربی را برای مشترکان همراه اول فراهم آورد.

ارائه تخفیف در نرخ‌های «آزاد» مکالمه، اینترنت و پیامک

بنابراین ضمن اعمال تخفیف‌های ۱۷، ۲۰ و ۲۵ درصدی به ترتیب روی نرخ استفاده آزاد از «مکالمه»، «پیامک» و «اینترنت»، بسته‌های ویژه رومینگ حج ۱۴۰۳ را نیز تعریف کرده که در ادامه به جزییات آنها پرداخته می‌شود. نرخ «استفاده آزاد مکالمه» با ۱۷ درصد تخفیف به دقیقه ای ۱۰ هزار تومان، هر «پیامک با نرخ آزاد» با ۲۰ درصد تخفیف به چهار هزار تومان و هر مگابایت «استفاده آزاد از اینترنت» با ۲۵ درصد تخفیف به سه هزار تومان رسیده است.

تشویق همراه اول به استفاده از بسته‌های ویژه رومینگ حج 

با این حال همراه اول تمامی زائران ایرانی را برای مدیریت بهینه هزینه‌ها، تشویق به «استفاده از بسته‌های رومینگ ویژه حج تمتع» کرده است که از طریق شماره‌گیری «ستاره ۱۰ ستاره ۴۰ مربع» در دسترس هستند؛ بسته‌های ویژه رومینگ حج تمتع ۱۴۰۳ به صورت ترکیبی با «مدت زمان‌ها» و «قیمت‌های» متفاوت ارائه شده است.

مقرون به صرفه‌ترین بسته در نظر گرفته شده برای زائران، بسته «اینترنت نامحدود ۹۰ روزه با ۱۰۰ دقیقه مکالمه و ۱۰۰ پیامک هدیه» است که به قیمت سه میلیون تومان عرضه می‌شود. زائرانی هم که مصرف کمتری از اینترنت دارند، می‌توانند بسته‌های «۳ گیگابایت اینترنت ۷ روزه با ۵ دقیقه مکالمه و ۵ پیامک هدیه» یا «۱.۵ گیگابایت اینترنت ۶۰ روزه» را به ترتیب با قیمت‌های ۶۵۰ یا ۴۲۵ هزار تومان خریداری کنند.

همچنین بسته «۷۰ دقیقه مکالمه ۷ روزه با ۷۰ پیامک هدیه» نیز مخصوص آن دسته از مشترکانی در نظر گرفته شده است که نیاز بیشتر به مکالمه دارند و قیمت آن «۴۲۵ هزار تومان» است. امکان خرید و فعالسازی این بسته‌ها از طریق خانواده و بستگان زائران، نمایندگان کاروان‌ها و دفاتر زیارتی نیز همچون سنوات گذشته با مراجعه به «فروشگاه آنلاین همراه اول» یا ‌اپلیکیشن «همراه من» فراهم شده است.

براساس اعلام اپراتور اول تلفن همراه، زائران خانه خدا باید آگاه باشند که با توجه به دستور العمل‌های امن سازی پرتال‌های ایران، امکان دسترسی امن به پرتال‌های بانکی و ایرانی از طریق سیم‌کارت‌های خارجی و وای فای هتل‌ها عموما محدود شده است، لذا در صورتی که نیاز به استفاده از پرتال‌های ایرانی را دارند، باید به سراغ خرید سیم‌کارت‌های ایرانی و استفاده از بسته‌های دیتای رومینگ بروند.

مشترکان همراه اول علاقه‌مند به استفاده از بسته‌های رومینگ حج، باید پیش از سفر خود، اقدام به فعالسازی سرویس رومینگ بین الملل با شماره‌گیری کد دستوری «ستاره ۱۰ ستاره ۲۹۱۱ مربع» یا خرید بسته‌های رومینگ با شماره گیری «ستاره ۱۰ ستاره ۴۰ مربع» و رجوع به منوی شماره ۵ مربوط به بسته‌های عربستان و خرید بسته‌های این کشور کنند. با این کار علاوه بر دریافت رایگان پیامک‌های بانکی، دسترسی رایگان به درگاه «همراه من» برای آنان وجود خواهد داشت.

تمامی حجاجی که سیم‌کارت همراه اول در اختیار دارند، می‌توانند برای پرداخت قبوض و خرید شارژ از کد دستوری USSD و همچنین اپلیکیشن‌های «همراه من» و «اوانو» استفاده کنند. همچنین لازم به ذکر است روشن کردن گوشی و دریافت پیامک رایگان است.  

با توجه به اینکه حج، سفری عمیقا معنوی با تاثیری شگرف و ماندگار بر قلب و ذهن به جا آورندگان آداب آن و همچنین نمادی قدرتمند از وحدت، برابری و تسلیم در برابر اراده خداوند است، همراه اول به عنوان نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور که همواره در طول حیات خود بر نوآوری و پیشرفت فناوری تمرکز داشته تا نیازهای در حال تکامل مشترکان خود را برآورده سازد و اکنون نیز به عنوان پیشگام خدمات نوین ارتباطی سیار در ایران شناخته می شود، تمامی زائران را برای بهره مندی هر چه بیشتر از فیوضات این سفر و مدیریت ارتباطات خود، به استفاده از «بسته های ویژه حج تمتع ۱۴۰۳» تشویق کرده است.
برچسب ها:
پنجره
ارسال نظر
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار