gardeshban.ir

در حاشیه مراسم آیین تکریم و معارفه رئیس امور شعب بانک ملی یزد/

دومین شعبه صرافی بانک ملی ایران افتتاح شد

آیین تکریم و معارفه رئیس امور شعب بانک ملی یزد و افتتاح دومین شعبه صرافی ملی این استان با حضور مونسان، عضو هیات عامل و معاون امور شعب، حسن کاظمی، عضو هیات عامل و معاون منابع انسانی، ملکی راد، مدیر امور شعب منطقه دو کشور و برخی مدیران استانی برگزار شد.
کد خبر: ۶۲۲۶۳
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۳-1403 February 11
گردشبان (gardeshban.ir) :به گزارش دیده بان گردشگری ایران و به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، مونسان، عضو هیات عامل و معاون امور شعب بانک ملی ایران در این مراسم به اقدامات قابل توجه بانک ملی ایران اشاره کرد و گفت : گزارش های قابل قبول میزان رشد منابع و مصارف، تراز بانک و به صورت کلی وضعیت کنونی بانک ملی ایران را مدیون تلاش‌های همکاران خود در بخش‌های مختلف هستیم و مراتب قدر‌دانی خود را اعلام می‌داریم و لازم است شرط شایسته سالاری را برای نیل به اهداف والای خود همواره در نظر داشته باشیم.

دهقانی زاده، رئیس سازمان برنامه ریزی استان یزد نیز در برگزاری آیین تکریم و معارفه رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان یزد گفت: نقش بانک ملی ایران در اقتصاد کشور بسیار شایان توجه است و از همکاران ساعی و پرتلاش این بانک کمال قدردانی را دارم. 

در پایان ضمن تقدیر از زحمات پورجان ‌آباد رئیس پیشین اداره امور شعب استان یزد حکم سرپرستی این اداره به میررحیمی اهدا شد.

گفتنی است در ادامه این سفر دومین صرافی ملی استان یزد واقع در خیابان کاشانی با حضور معاونان و مسئولان بانک ملی ایران و استانی افتتاح شد و از سه شعبه غدیر، کاشانی و بازار نیز بازدید به عمل آمد.
برچسب ها:
پنجره
ارسال نظر
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار