gardeshban.ir

رئیس سازمان حج و زیارت خبر داد/

احتمال ثبت‌نام عمره در ماه‌های آینده

رییس سازمان حج و زیارت از احتمال ثبت‌نام عمره در جریان برگزاری حج تمتع خبر داد.
کد خبر: ۶۲۳۳۴
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳-1403 February 18
گردشبان (gardeshban.ir) :
احتمال ثبت‌نام عمره در ماه‌های آینده


سیدعباس حسینی در نشست هماهنگی مدیران استان‌ها با این احتمال که ثبت‌نام عمره در جریان حج تمتع (خرداد ـ تیر) آغاز شود، از مدیران استان‌ها خواست آمادگی لازم را داشته باشند.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالفتاح نواب، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت نیز اظهار کرد: با توجه به اینکه برنامه‌های کاروان‌ها شکل گرفته است باید مقدمات بدرقه زائران خانه خدا را برنامه‌ریزی کنیم تا به خوبی اجرا شود.

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به دیدار کارگزاران حج با مقام معظم رهبری، تاکید کرد: همه باید روی موضوع برائت کار کنند و همفکری داشته باشند تا این امر به خوبی محقق بشود. تاکنون برائت در حج داشتیم و حالا حج برائت داریم.

او ادامه داد: برائت همان چیزی است که اکنون دانشجویان در دانشگاه‌های آمریکا در حمایت از ملت مظلوم فلسطین انجام می‌دهند همین امر نوعی برائت است. پلیس آمریکا همان کاری را که برای دستگیری مجرمان انجام می‌دهد با استادان دانشگاه هم انجام می‌دهند. برائت اجتماعی از عملکرد پلیس آمریکا روز به روز بیشتر می‌شود. این در حالی است که برخی از کشورهای به اصطلاح اسلامی نسبت به این اقدام دانشجویان آمریکایی عقب مانده‌اند.

نواب گفت: کاروان‌های حج تمتع عموما شکل گرفته‌اند، بر همین اساس در ترکیب جمعیتی کاروان‌ها باید کاری کنیم که روحانی‌هایی که عملکرد خوبی داشته‌اند دوباره در خدمتشان باشیم. علاوه‌بر این باید به سمت و سویی پیش برویم تا هم مدیر کاروان و هم روحانی کاروان نمونه باشند.
پنجره
ارسال نظر
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار