gardeshban.ir

وزیر کشور/

تمهیدات لازم برای اعزام زائران اربعین حسینی اندیشیده شده است/ مشکلات حمل و نقل برطرف خواهد شد

وحیدی با اشاره به اهمیت برگزاری مراسم اربعین حسینی اظهار کرد: امسال در صدد هستیم تا تمامی مشکلات مرتبط با اعزام زائران حسینی را برطرف کنیم و مشکلات به حداقل برسد.
کد خبر: ۶۲۳۶۷
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۳-1403 February 21
گردشبان (gardeshban.ir) :
تمهیدات لازم برای اعزام زائران اربعین حسینی اندیشیده شده است/ مشکلات حمل و نقل برطرف خواهد شد


احمد وحیدی با اشاره به اهمیت برگزاری مراسم اربعین حسینی اظهار کرد: امسال در صدد هستیم تا تمامی مشکلات مرتبط با اعزام زائران حسینی را برطرف کنیم و مشکلات به حداقل برسد و زائران حسینی در هنگام زیارت و سفر به عتبات با کمترین مشکل روبه رو باشند.

وزیر کشور افزود: در همین رابطه جلسات ستادهای مرتبط با برگزاری مراسم اربعین تشکیل شده و برنامه‌ریزی‌ها و تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

او ادامه داد: البته بخشی از کارها بر عهده طرف عراقی است و دولت عراق باید تمهیدات لازم را در این باره انجام دهد و برخی از کارها را جلو ببرد و مشکلات پیش رو را برطرف کند.

وحیدی اضافه کرد: یکی از مشکلات مربوط به زائران حسینی در ایام اربعین، موضوع حمل و نقل است. در همین رابطه برنامه‌ریزی‌هایی انجام داده‌ایم تا مشکلات مربوط به حمل و نقل زائران به حداقل برسد.

او خاطرنشان کرد: مسئولان و روسای کمیته‌های ستاد اربعین حسینی باید آسیب‌شناسی دقیقی از ضعف‌ها و کمبودهای آیین اربعین امسال تهیه کنند تا ضمن رفع نواقص و توجه به نیازهای زایران، اربعین سال آینده بهتر از همیشه برگزار شود.
برچسب ها:
پنجره
ارسال نظر
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار