gardeshban.ir

رضایت کامل اهالی حوزه کتاب و کتابخوانی از عملکرد بانک ملی ایران در سی و پنجمین نمایشگاه کتاب

بانک ملی ایران به عنوان حامی سی و پنجمین نمایشگاه کتاب با استقرار امکانات و پیشرفته ترین تجهیزات در این نمایشگاه تلاش می کند تا خدمات بانکی مورد نیاز اهالی حوزه کتاب و کتاب خوانی را در سریع‌ترین زمان ممکن ارائه دهد تا بتواند رضایت حداکثری بازدیدکنندگان بزرگترین رویداد فرهنگی کشور را کسب کند.
کد خبر: ۶۲۴۶۸
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳-1403 February 30
گردشبان (gardeshban.ir) :

 

به گزارش دیده بان گردشگری ایران و به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک با تمرکز بر خدمت رسانی شایسته و مطلوب با بسیج امکانات و تجهیزات و استقرار به روزترین و کامل ترین دستگاه های عملیات بانکی و زیر ساخت های پشتیبانی کامل ترین خدمات مالی را در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بی وقفه و به صورت مستمر در طول ساعات برگزاری نمایشگاه به فعالان و علاقمندان به کتاب و موسسات فرهنگی، ناشران و همچنین به فعالان و اهالی حوزه کتاب و کتابخوانی ارائه می دهد تا بتواند با نمایش چهره ای شایسته و ارزنده از بانک در حوزه فرهنگی در زمینه گسترش فرهنگ کتاب خوانی و افزایش سرانه مطالعه در کشور ارزش آفرین و نقش آفرین باشد.

خبرنگار روابط عمومی بانک ملی ایران برای اطلاع از نظر بازدیدکنندگان و ناشران درخصوص خدمات بانک ملی ایران در نمایشگاه به سراغ آنها رفته تا ضمن گفت و گو با آنها نظرشان را جویا شود.

یکی از مسؤولان غرفه «انتشارات انقلاب اسلامی» که نیمی از تمامی فضای غرفه‌اش را به عرضه کتاب حوزه 

تاریخ انقلاب اسلامی اختصاص داده، می‌گوید: از انتقال و جابجایی پول با دستگاه های کارت خوان و پایانه های فروش فروشگاهی بانک ملی ایران در این نمایشگاه بسیار راضی هستم چرا که هر زمان که مشتری کارت کشیده عملیات انتقال با موفقیت بوده است.

دیگر بازدید کننده در ابتدای راهروی ۹ و جلوی غرفه مکتب حاج قاسم برای خرید کتاب ایستاده و در حال خرید کتاب با پایانه های فروشگاهی بانک ملی ایران است، وی گفت: با حمایت های بانک ملی ایران از این نمایشگاه زمینه رشد کتاب و کتاب خوانی کشوربیش از پیش فراهم خواهد شد، به همین دلیل باید از بانک ملی ایران در این خصوص قدردانی کرد.

صفاری مسؤول غرفه نشر «انتشارات خط مقدم» با بیان این که حمایت بانک ملی ایران از نمایشگاه کتاب  خوب و مطلوب است، می‌گوید: بانک ملی با حضور در رویدادهای فرهنگی نشان داده که با فراهم کردن زیرساخت های لازم  توانسته است رضایت عموم را جلب کند.

بازدید کننده دیگری در سالن شبستان با حضور در غرفه 

انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت (ع) پیرامون استقرار و ارائه خدمات دستگاه های خود پرداز، کش لس، خود دریافت و استقرار باجه های سیار بانک ملی ایران افزود: حضور و حمایت گسترده بانک ملی ایران  با به روزترین زیر ساخت های خدمات بانکی به فضای برگزاری هر چه بهتر نمایشگاه کتاب کمک کرده است.

یکی از بازدیدکنندگان دیگر در این نمایشگاه که درسالن شبستان و در جلوی غرفه موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) ایستاده است در این گفت و گو با قدردانی از اقدامات و فعالیت های شبانه روزی کارکنان بانک ملی ایران  برای برپایی نمایشگاه کتاب امسال، گفت: حضور بانک ملی ایران در این نمایشگاه  باعث غرورم شد، چرا یکی از بزرگترین بانک های کشور پشتوانه نمایشگاه کتاب شده است.

طی گفت و گو های مختلف در تمامی سالن های نمایشگاه نظیر بخش ناشران عمومی، آموزشی، خارجی، ناشران کودک و نوجوان، ناشران دانشگاهی و ... رضایت از حضور و حمایت بانک ملی ایران نظری مشترک در بین بازدیدکنندگان است و به نظر می‌رسد مدیران موسسات فرهنگی ، ناشران و همچنین فعالان حوزه کتاب و کتابخوانی از خدمات مالی بانک ملی ایران در سی و چهارمین نمایشگاه کتاب راضی هستند.

گفتنی است، بانک ملی ایران با تمرکز بر خدمات رسانی شایسته به موسسات فرهنگی، ناشران و همچنین به فعالان و اهالی حوزه کتاب و کتابخوانی تا ۲۹ردیبهشت ماه از ساعت ۱۰ صبح الی ۸ عصر در محل مصلی امام خمینی (ره) تهران، سالن شبستان پذیرای بازدید کنندگان خواهد بود.

برچسب ها:
پنجره
ارسال نظر
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار