gardeshban.ir

گزارش/

«بهترین شرکت هواپیمایی جهان» سود سالانه را توزیع می‌کند/ خدمه معادل ۸ ماه حقوق پاداش می‌گیرند

مدیر عامل شرکت هواپیمایی سنگاپور، از بابت فداکاری‌های کارکنان خود برای اطمینان از آمادگی این شرکت هواپیمایی برای بهبود سفرهای هوایی سپاسگزاری کرد.
کد خبر: ۶۲۹۵۸
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۹ تير ۱۴۰۳-1403 April 19
گردشبان (gardeshban.ir) :

«بهترین شرکت هواپیمایی جهان» سود سالانه را توزیع می‌کند/ خدمه معادل ۸ ماه حقوق پاداش می‌گیرند

خطوط هوایی سنگاپور که سال گذشته میلادی به عنوان «بهترین شرکت هواپیمایی جهان» معرفی شد، اخیرا اعلام کرد که برای کارکنان خود یک پاداش وسوسه‌انگیز تعیین کرده تا از این طریق بتواند به نوعی از آن‌ها قدردانی کرده باشد.

این اعلامیه پس از آن منتشر شد که شرکت هواپیمایی ملی سنگاپور روز چهارشنبه رکورد سود خالص ۱ میلیارد و ۹۸۰ میلیون دلاری را در سال مالی ۲۰۲۳ تا ۲۰۲۴ اعلام کرد.

خطوط هوایی سنگاپور در گزارش افزایش میزان درآمد سالیانه خود، از تقاضای شدید برای سفرهای هوایی این شرکت خبر داد و علت سودآوری خود را به بازگشایی کامل مرزها در شمال آسیا از جمله چین، هنگ کنگ، ژاپن و تایوان پس از پایان همه‌گیری کرونا نسبت داد.

این شرکت هواپیمایی که در واقع همان ایرلاین ملی سنگاپور است، سال گذشته میلادی به عنوان بهترین ایرلاین جهان شناخته شد و پنجمین پیروزی خود را در تاریخ ۲۳ ساله این جوایز ثبت کرد.

گوو چون فونگ، مدیر عامل شرکت هواپیمایی سنگاپور، این دستاورد را مدیون فداکاری تزلزل ناپذیر گروه کارکنان خود دانست و اظهار داشت: «این به ما اجازه داد تا قوی تر و قوی تر از این همه گیری خارج شویم.»

پاداش‌های تکرار نشدنی برای کارکنانبا توجه به این موفقیت، خطوط هوایی سنگاپور اعلام کرد که به کارکنانش پاداشی به ارزش نزدیک به هشت ماه حقوق آن‌ها پرداخت خواهد کرد.

سایر خطوط هوایی نیز اخیرا از ارائه پاداش به کارکنان خود خبر داده‌اند.

 به گزارش رویترز و به نقل از یک ایمیل داخلی، خطوط هواپیمایی امارت عربی متحده نیز اعلام کرده است که این هفته به کارکنان خود پاداشی معادل ۲۰ هفته حقوق پرداخت خواهد کرد. این شرکت هواپیمایی دولتی نیز رکورد سود سالانه خود را ثبت کرد.

تنش‌های ژئوپلیتیکی ممکن است از میزان سودآوری بکاهد

مدیر عامل شرکت هواپیمایی سنگاپور، از بابت فداکاری‌های کارکنان خود برای اطمینان از آمادگی این شرکت هواپیمایی برای بهبود سفرهای هوایی سپاسگزاری کرد.

 با این حال، خطوط هوایی سنگاپور در بیانیه خود آورده است که سال آینده میلادی می‌تواند برای این شرکت دشوار باشد.

 در این بیانیه خط هواپیمایی سنگاپور آمده است: «تنش‌های ژئوپلیتیکی، عدم قطعیت‌های کلان اقتصادی، فشارهای تورمی و محدودیت‌های زنجیره تأمین، چالش‌هایی را برای صنعت هوانوردی ایجاد می‌کنند.»

پنجره
ارسال نظر
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار