gardeshban.ir

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما دبی چه زمانی است؟

گاهی اوقات همه برنامه را می‌چینید که در تاریخ مشخصی کار را کنار بگذارید و به دبی سفر کنید. همه چیز هم طبق برنامه پیش می‌رود؛ اما در لحظه خرید بلیط دبی متوجه می‌شوید که فرصت را از دست داده‌اید و بلیطی نیست که در تاریخ مشخص با آن به این شهر امارات سفر کنید. این مساله تمام برنامه‌ها را بهم می‌ریزد و فرصت تجدید قوا برای ادامه زندگی را هم از شما می‌گیرد.
کد خبر: ۶۰۹۱۲
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۷ دی ۱۴۰۲-1402 October 07
گردشبان (gardeshban.ir) :
بهترین زمان خرید بلیط هواپیما دبی چه زمانی است؟

برای این‌که این اتفاق برای شما نیفتد، لازم است با زمان مناسب خرید بلیط هواپیما دبی آشنا شوید. در ادامه برایتان می‌گوییم بهترین زمان برای خرید چه وقتی است تا بلیط را گران نخرید و با تکمیل ظرفیت هم مواجه نشوید.

زودتر رزرو کنید تا جا نمانید

بهترین زمان رزرو بلیط دبی به تهران و برعکس وقتی است که چند ماه به پرواز مانده ‌است. در این زمان خیالتان راحت است قرار نیست بدون بلیط بمانید. پروازهای سیستمی در شرکت‌های هواپیمایی قیمت ثابتی دارند. اگر از دو تا سه ماه قبل بلیط خود را رزرو کنید، مطمئن هستید از پرواز جا نمی‌مانید. اگر باید در تاریخ مشخص در این شهر باشید، انتخاب بلیط سیستمی بهترین گزینه است.

پروازهای لحظه آخری و چارتری را به ارزان‌بودن آن می‌شناسند. اگر هزینه بلیط برایتان اهمیت فراوانی دارد، بهتر است به سراغ این مدل رزرو بروید؛ اما قبل از این‌که به فکر سود بیشتر باشید، باید با مساله‌هایی که همراه بلیط چارتر است، آشنا شوید. این مدل از بلیط‌ها در تمام اوقات ارزان نیستند. گاهی‌اوقات که تقاضا برای سفر به دبی زیاد می‌شود، چارترکننده‌ها از این زمان به‌عنوان فرصت استفاده می‌کنند و بلیط‌ها را گران‌تر می‌فروشند. علاوه‌بر مساله گرانی، ممکن است پروازها زودتر از موعد تمام شوند و نتوانید در لحظه‌های آخر بلیطی پیدا کنید که با آن به دبی سفر کنید.

تاریخ‌های مهم تقویم را چک کنید

اگر می‌خواهید برنامه سفر به دبی بچینید، اول تاریخ‌های مهم پیش رو را بررسی کنید. آیا هنگام تهیه بلیط تهران دبی شما تعطیلات خاصی وجود دارد؟ ممکن است بخواهید برای تعطیلات خاصی مانند جشن سال نو یا تعطیلات عید نوروز راهی دبی شوید. در این زمان باید از مدت‌ها قبل به فکر رزرو باشید. شاید 5 تا 6 ماه قبل زمان مناسبی باشد؛ چون در این زمان، بلیط‌ها ارزان‌ترین قیمت را دارند و دستتان هم برای انتخاب باز است.

برای چیدن برنامه سفر به آب‌وهوای دبی نگاه کنید

دبی از جمله شهرهای گرم است که در آن، خبری از هوای خنک نیست؛ اما در زمستان میزان گرمای هوا کمتر از تابستان است. اگر به دنبال آن هستید در زمان سفر حتما آب‌وهوای شهر خوب باشد، زمستان فصل مناسبی به حساب می‌آید. البته اکثر افراد در این زمان به سراغ بلیط دبی تهران می‌روند؛ به همین خاطر، بلیط قیمت بالایی دارد و شهر شلوغ است.

اگر دلتان می‌خواهد سفر کم‌هزینه‌ای را تجربه کنید، بهتر است برنامه سفر را برای تابستان بچینید. درست است که دمای هوا در این زمان در دبی بالا است؛ اما امکانات رفاهی که این شهر دارد؛ باعث می‌شوند خیالتان راحت باشد که گرما باعث خراب شدن سفرتان نمی‌شود.

برای رهایی از شر شلوغی، آخر هفته سفر کنید

دبی یکی از مقاصد خارجی است که سفر به آن در چهارشنبه و پنج‌شنبه خلوت‌تر از روزهای دیگر است. اگر می‌خواهید بلیط بگیرید، بدانید قیمت بلیط دبی در این زمان ارزان‌تر از سایر روزهای هفته است. همین‌طور، ایرلاین‌ها به‌قدری شلوغ نیستند که نتوانید از میان گزینه‌های آن‌ها بلیط مناسب خود را پیداکنید. بلکه این مساله اجازه می‌دهد ایرلاین و سرویسی را انتخاب کنید که کاملا مناسب شما است.

برای وقتی که همه خوابیده‌اند، بلیط بگیرید

بیدارشدن سریع و خوردن صبحانه نصفه‌نیمه خوشایند هیچ‌کس نیست. اکثر افراد دلشان می‌خواهد بعد از بیدارشدن کامل چمدان خود را بردارند و به فرودگاه بروند. از آن‌جایی که اکثر افراد این سبک را دوست دارند، وقتی وارد فرودگاه شوید، با سیل عظیمی از جمعیت رودررو می‌شوید. درصورتی‌که اگر پرواز تهران دبی خود را برای نیمه شب یا اوایل صبح بگیرید، خیالتان راحت است که قرار نیست در میان جمعیت گم شوید. علاوه‌بر این، کارتان به‌سرعت انجام می‌شود و خبری از صف‌های طولانی چک‌این نیست.

پنجره
ارسال نظر
گردشگری به روایت تصویر
نگاه دوم
یادداشت
مناطق آزاد
داغ
پربازدیدها
آخرین اخبار